Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 0

Francijas federācija aizliedz Pēram piedalīties Tokijas olimpiskajās spēlēs

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Francijas federācija aizliedz Pēram piedalīties Tokijas olimpiskajās spēlēs
Benuā Pērs. Foto: AFP/Scanpix

Francijas Tenisa federācija (FFT) piektdien, 23. aprīlī, paziņoja par aizliegumu šovasar gaidāmajās Tokijas olimpiskajās spēlēs piedalīties ATP ranga 35. vietā esošajam Benuā Pēram, kurš tādu sodu nopelnījis atkārtotu sliktu uzvedību.

Pērs plašu publicitāti ieguva marta sākumā, kad Buenosairesas turnīrā, esot neapmierināts ar tiesnešu darbību, nospļāvās laukumā un zaudēta mača beigās bez pilnas atdeves padevās pēdējā geimā.

FFT paziņojumā norādīts, ka Argentīnā notikušais nav vienīgais incidents ar Pēra nesavaldīšanos. Viņam ir bijuši vairāki citi nesportiskas uzvedības gadījumi.

Trīs ATP titulus ieguvušais Pērs šogad uzvarējis tikai vienā no 11 mačiem. 31 gadu vecā tenisista sliktā forma ieilgusi no pagājušās sezonas – Pēram kopš augsta, kad ATP tūre atsāka darbību pēc koronavīrusa pandēmijas radītā pārtraukuma, ir 2-16 bilance.

Tokijas olimpiādē tenisa sacensības plānotas no 24. jūlija līdz 1. augustam. Dalībnieku sastāvs tiks noteikts no 14. jūnija rangiem, kas tiks atjaunoti pēc "French Open". Uz spēlēšanu Tokijā no Latvijas pretendē Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko, kurām šobrīd WTA rangā attiecīgi 47. un 52. vieta.

Izmantotie resursi:
https://www.fft.fr/actualites/decis...