Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:351, Did:0, useCase: 0

Ventspils posmā uzvar Jānis Šleckus

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Ventspils posmā uzvar Jānis Šleckus
Kausu Jānim Šleckum pasniedz savulaik titulētais spēkavīrs Agris Kazeļņiks
Foto: Biedrības "Stiprinieku republika"

5. augustā Ventspils pilsētas svētku laikā norisinājās "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta 5. posma sacensības, kurās savu pirmo uzvaru šajā sezonā svinēja Jānis Šleckus. Otrajā vietā ierindojās Didzis Zariņš, bet trešais labākais rezultāts mūsu kaimiņvalsts spēkavīram - lietuvietim Sauļum Brusokam.

Sacensību piektajā posmā startēja deviņi atlēti: Māris Krievelis, Uldis Ķiploks, Raivis Mundiciems, Otomārs Skreija, Edgars Andersons, Oskars Martužans, kā arī pirmo triju vietu ieguvēji - Jānis Šleckus, Didzis Zariņš un Sauļus Brusokas.

"Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta” piektais posms sākās ar "Latvijas naftas" autocisternas vilkšanu. Lieliski tajā sevi parādīja Didzis Zariņš, veicot vingrinājumu 23,75 sek. Aiz viņa otrajā pozīcijā ierindojās Jānis Šleckus, uzrādot vien par sekundi sliktāku rezultātu (24,50 sek.). Trešais labākais rezultāts starp konkurentiem bija Oskaram Martužanam – 24,96 sek.

Kā otrais vingrinājums sekoja "Husqvarna" pietupieni ar raideri, kurā labākais izrādījās lietuvietis Sauļus Brusokas, paceļot to piecpadsmit reizes un uzstādot jaunu rekordu šajā disciplīnā. Otrajā vietā ar divpadsmit reizēm Otomārs Skreija, savukārt trešajā vietā ar vienpadsmit reizēm palika Uldis Ķiploks.

"Darba Drošības centra" plecu spēka kombinācijā, kurā atlētiem bija jāpievar pieci dažādi svari, pirmais atkal lietuvietis Brusokas, kurš visus vingrinājumus paveica 56,48 sek. Sudraba godalga Zariņam (64,56 sek.), bet trešajā vietā Jānis Šleckus (89,45 sek.).
"Ferratum Bank" seifa celšanā savu spēkus un spītu demonstrēja Šleckus un Zariņš, dalot pirmo un otro vietu ar divpadsmit reizēm katram. Savukārt trešajā vietā ar vienpadsmit reizēm palika Edgars Andersons.

Pirmspēdējā vingrinājumā jeb "RERE grupa" un "Labietis" stafetē kārtējā uzvara Jānim Šleckum, kurš to pieveica 37,31 sek.. Apmēram par divām sekundēm viņam zaudēja Andersons (39,28 sek.), savukārt labāko trijnieku noslēdza Oskars Martužans (41,75 sek.).

Pēdējā un izšķirošajā vingrinājumā savu veiklību un spēku demonstrēja Didzis Zariņš, kurš visus sešus "Betsafe Atlanta akmeņus" uz statīva uzcēla 66,46 sekundēs. Otrajā vietā ar pieciem paceltiem akmeņiem Jānis Šleckus (40,96 sek.), bet trešais ar četriem paceltiem akmeņiem bija Oskars Martužans (28,04 sek.).
Pēc visu vingrinājumu rezultātu apkopošanas, pirmo vietu un savu pirmo uzvaru "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta četrpadsmitajā sezonā svinēja Jānis Šleckus. Otrajā vietā Didzis Zariņš, bet trešā vieta lietuvietim Sauļum Brusokam.

Ventspils posma kopvērtējums

VietaAtlētsPunkti
1.Jānis Šleckus45.5
2.Didzis Zariņš43.5
3.Sauļus Brusokas35
4.Oskars Martužans35
5.Edgars Andersons33
6.Otomārs Skreija26
7.Raivis Mundiciems19
8.Uldis Ķiploks16
9.Māris Krievelis14

"Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta pirmajā - posmā uzvaru svinēja aizvadītā gada Latvijas spēcīgākā vīra titula ieguvējs Aivars Šmaukstelis, savukārt otrajā, trešajā un ceturtajā posmā - Artis Plivda.

Vairāk informācijas mājaslapā Latvijas spēkavīru čempionāts 2017

"Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta ģenerālsponsors - "Betsafe". Atbalsta: "Husqvarna", "Latvijas Nafta", "Ferratum Bank", "RERE Grupa", "Darba drošības centrs", "Labietis" un SIA "Nippon Auto". Informē radio "Star FM" un RĪGATV 24.

Informāciju sagatavoja Kitija Ločmele,
Biedrības "Stiprinieku republika" sabiedrisko attiecību, mārketinga projektu vadītāja

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2017-08-07 15:49, pirms 4 gadiem
šķidriņš rakstīja: Džeki pārēdušies "kreisos" spēka pulverus vecumdienās uz priekš tiks tikai ar kruķiem. Ja vecumdienas vispār sagaidīs.
Labi, ka visiem pārējiem, kas pārēdušies, pārdzērušies un pārpīpējušies vecumdienas zīmējas saulainas un viņi spiņģos akārt kā jaunas gazeles!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja