Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 3

Plēsnieks līderpozīcijā pirms pasaules čempionāta svarcelšanā A grupas sacensībām

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Plēsnieks līderpozīcijā pirms pasaules čempionāta svarcelšanā A grupas sacensībām
Artūrs Plēsnieks. Foto: Reuters/Scanpix

LETA. Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks pasaules čempionāta sacensībās svara kategorijā līdz 102 kilogramiem ir līderpozīcijā pirms A grupas sacensībām, tādējādi meistarsacīkstēs būs labāko divpadsmitniekā.

Startējot B grupas sacensībās, Plēsnieks summā pacēla 373 kilogramus, kas bija labākais rezultāts no 18 B un C grupās startējušajiem sportistiem. Bogotā notiekošajā čempionātā gala rezultāti šajā grupā tiks noskaidroti pēc A grupas sacensībām, kas sāksies trešdienā ap plkst. 2 pēc Latvijas laika.

Plēsnieks raušanas disciplīnu sāka ar paceltu 161 kilogramu, nākamais mēģinājums ar 165 kilogramiem nebija sekmīgs, tomēr ar otro piegājienu viņš par četriem kilogramiem uzlaboja savu rezultātu. Grūšanā latvietis pacēla 200, 205 un 208 kilogramus smagus stieņus.

Tikmēr Daniela Ivanova, kura piedalās sacensībās svara kategorijā līdz 76 kilogramiem, B grupā uzrādīja piekto rezultātu deviņu svarcēlāju konkurencē. Vēlāk A grupā startēs 11 sportistes.

Raušanā Ivanova ar otro piegājienu pacēla 92 kilogramus, bet trešajā mēģinājumā ar 95 kilogramiem viņa netika pie ieskaitīta rezultātu. Grūšanā vispirms tika pacelti 120 kilogrami, bet nākamie divi mēģinājumi ar trīs kilogramiem smagāku stieni nebija sekmīgi.

Ar summā paceltiem 212 kilogramiem Ivanova pēc B grupas sacensībām ir piektajā pozīcijā.

Svara kategorijā līdz 73 kilogramiem Ritvars Suharevs ieņēma 14. vietu, bet svarā līdz 89 kilogramiem Armands Mežinskis un Artūrs Vasiļonoks bija attiecīgi 11. un 20. pozīcijā.