Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Par Latvijas riteņbraukšanas izlašu menedžeri apstiprināts Armands Bēcis

Toms Markss
Toms Markss

Par Latvijas riteņbraukšanas izlašu menedžeri apstiprināts Armands Bēcis
Armands Bēcis
Foto: Zigismunds Zālmanis

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padomes sēdē par valsts šosejas un MTB riteņbraukšanas izlašu menedžeri apstiprināts ilggadējais UCI kontinentālās komandas "Rietumu banka – Rīga" riteņbraucējs Armands Bēcis.

Jaunā riteņbraukšanas sacensību sezona jau rit pilnā sparā. Izlašu līmenī šī gada nozīmīgākie starti šosejas riteņbraukšanā būs pasaules čempionāts, kas septembra otrajā pusē notiks Austrijā, kā arī divi Eiropas čempionāti. U23 un junioru grupas sportisti par medaļām jūlija mēnesī cīnīsies Čehijā, kamēr augusta sākumā Skotijā notiks elites vecuma Eiropas čempionāts. MTB Olimpiskajā krosā pasaules čempionāts septembrī notiks Šveicē, kamēr Eiropas elites čempionāts, tāpat kā šosejas un BMX riteņbraukšanā, augustā risināsies Skotijā. Junioru un U23 vecuma grupu sportisti par Eiropas čempionāta medaļām jūlijā sacentīsies Austrijā.

Aizvadītajā Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padomes sēdē kā viens no darba kārtības jautājumiem bija šosejas un MTB riteņbraukšanas izlašu menedžera apstiprināšana. Vienbalsīgi šajā amatā tika apstiprināts 27 gadus vecais Armands Bēcis.

Armands Bēcis jau kopš zēnu grupas ir bijis starp vadošajiem sava vecuma Latvijas šosejas riteņbraucējiem. Pēc junioru vecuma beigām sportists pievienojās Latvijas vadošajai riteņbraukšanas komandai "Rietumu banka – Rīga", kuru pārstāvējis līdz pat 2017. gada beigām. Pēc aizvadītās sezonas Armands savu riteņbraucēja karjeru nolēmis neturpināt profesionālā līmenī. Viņa kā sportista CV starp lielākajiem panākumiem jāmin 2015. gadā izcīnītā uzvara UCI 1. kategorijas daudzdienu velobrauciena "Tour of China" posmā.

Latvijas Šosejas un MTB riteņbraukšanas izlašu menedžera pārraudzībā 2018. gadā būs visa vecuma izlašu darbības koordinēšana. Pienākumos ietilps izlašu pieteikšana sacensībām, loģistikas plānošana un realizēšana, sadarbība ar izlašu treneriem un apkalpojošo personālu, kā arī virkne citu nozīmīgu pienākumu.

Izmantotie resursi:
lrf.lv