Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1588, Did:0, useCase: 0

Izsludināta pieteikšanās Liepājas čempionātam florbolā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Sākusies komandu pieteikšanās Liepājas pilsētas čempionātam florbolā. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 27. martam, turnīra atklāšanas spēle paredzēta 7. aprīlī.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šopavasar čempionāts norisināsies iekš Liepājas Olimpiskā centra manēžā, kas visiem turnīra dalībniekiem un skatītājiem noteikti sagādās daudz patīkamāku gaisotni. Jaunums ir arī tas, ka šogad katra komanda drīkstēs pieteikt trīs ELVI florbola līgas vīriešiem spēlētājus, kuri tajā spēlējuši 2017./2018.gada sezonā.

Čempionāts tiks aizvadīts divās divīzijās - A un B. Komandas, kurām ir lielas ambīcijas un pārliecība par savām prasmēm, aicinātas pieteikties A divīzijā, bet tās vienības, kuru primārais mērķis būs sportiskā un azartiskā gaisotnē pavadīt savas brīvdienas, laipni lūgtas pieteikties B divīzijā. Komandas savu dalību čempionātā var pieteikt līdz 27. martam, ieteikums to darīt savlaicīgi, jo vietu skaits turnīrā ir ierobežots.

Ar Liepājas pilsētas florbola čempionāta nolikumu iespējams iepazīties: ŠEIT

Pieteikuma anketa: ŠEIT

Čempionāta rīkošanā piedalās Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde, FK "Kurši" un Latvijas Florbola savienība.