Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

"eXi" sezonas noslēgumā: karjeras pēdējās spēles, sportistu un fanu attiecības

Andrejs Siliņš

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” pēdējā sezonas epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš pārrunās dažādas interesantas tēmas un atskatīsies uz raidījuma "eXi" pirmo sezonu kopumā.

Šoreiz Valters, Žigajevs un Lūsiņš atcerēsies savu karjeru noslēdzošās spēles - kādas tās ir, vai pašiem tās izdevās tādas, kā plānots? Tāpat kungi pārspriedīs sportistu un līdzjutēju savstarpējās attiecības - cik ļoti sportisti var satuvināties ar līdzjutējiem, kur jānovelk robeža un vai tādai vispār jābūt? Šī ir pirmās "eXi" sezonas pēdējā epizode, līdz ar to visi dalībnieki atskatīsies uz šosezon paveikto kadrā un aizkadrā.

Lai gan raidījuma pirmā sezona līdz ar šo epizodi beigsies, "eXi" nekur nepazudīs - jūnijā un jūlijā plānots projekta turpinājums ar raidījumu sēriju "eXi ciemos".

Raidījuma pēdējo epizodi Sportacentrs.com TV kanālā skaties jau šovakar plkst. 21.15, bet internetā un podkāstu straumēšanas vietnēs jaunā epizode būs pieejama piektdien.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un Sportacentrs.com veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā Sportacentrs.com. Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.

Sporta sarunu šova “eXi” lieldraugs: iepirkšanās un izklaides galvaspilsēta AKROPOLE.

  +2 [+] [-]

, 2020-05-28 18:41, pirms 4 gadiem
Paldies puišiem par ieguldīto darbu, bija prieks un interese skatīties! Domāju, kā tandēms ļoti labi papildināja viens otru, ceru uz turpmākiem projektiem Pieņemu, ka visi no viņiem , labprātīgi, aizķertos šajā industrijā vēl uz kādu laiku

     [+] [-]

, 2020-05-28 23:37, pirms 4 gadiem
Ar aizrautību noskatījos visas sērijas. Kungi, gaidu turpinājumu. Auditorija noteikti būs! Lai izdodās!