Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

"eXi" šovakar atklās lielākos jokotājus un dalīsies pieredzē par aģentiem

TV raidījums
TV raidījums

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” 16. epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš 1. aprīļa iespaidā atcerēsies lielākos jokotājus Latvijas sportā, stāstīs par pieredzi ar aģentiem, kā arī spriedīs par koronvīrusa radītās pauzes ietekmi uz sportu un sportistiem.

Ievērojot Ministru kabineta noteiktos drošības pasākumus sporta sarunu šovs “eXi” pārcēlies uz TV studiju, kur šoreiz nepulcēsies ierastais kvartets. Jurijs Žigajevs kolēģiem pievienosies attālināti no Ventspils, kur turpina pašizolēšanās pasākumus kopā ar ģimeni. “Esam atbildīgi un Žigu no Ventspils uz Rīgu dzīt šajā laikā nevēlējāmies,” saka sporta sarunu šova “eXi” vadītājs Jānis Celmiņš, raidījuma dalībnieku vārdā aicinot arī sporta draugus šajā laikā būt piesardzīgiem.

Bijušie sportisti šoreiz dalīsies vēl līdz šim nedzirdētos stāstos par sporta aģentiem, joku dienas (1. aprīļa) iespaidā atcerēsies, kā paši izjokoti karjeras laikā, kuri bijuši lielākie jokotāji viņu līdzšinējās dzīvē, kā arī izteiks viedokli un minējumus, kā koronvīriss ietekmēs sportistu karjeras un sportu kopumā. Pamodelēsim domas, kas šobrīd valda profesionālu sportistu galvās.

Raidījuma noslēgumā Jānis Celmiņš ar “Skype” starpniecību sarunāsies ar bukmeikeru kompānijas “Pafbet” mārketinga vadītāju Latvijā – Rihardu Streiķi. Raidījumā tiks meklēta atbilde uz jautājumu, kā krīze un Saeimas pieņemtais aizliegums ierobežot (aizliegt) sporta totalizatoru darbību ietekmēs sporta totalizatoru industriju Latvijā un pasaulē un, vai tas ietekmēs arī pašus sportistus?

“eXi” 16. epizodi Sportacentrs.com TV kanālā skaties jau šovakar plkst. 21.15, bet atkārtojumā jau piektdienas rītā plkst. 8.00. Internetā jaunā epizode būs pieejama jau piektdien.

Sporta sarunu šova “eXi” lieldraugs: iepirkšanās un izklaides galvaspilsēta AKROPOLE.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un Sportacentrs.com veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā Sportacentrs.com. Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.