Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 0

Latvijas Dambretes federācijas kausa izcīņā aizvadīts pirmais posms

Rolands Eliņš

Latvijas Dambretes federācijas kausa izcīņā aizvadīts pirmais posms
Foto: Dambrete.lv

Latvijas Dambretes federācija (LDF) ir uzsākusi tiešsaistes dambretes turnīrus LDF Kauss. Tiešsaistes sacensības ir lieliska iespēja visiem pārbaudīt un spodrināt savu meistarību sacensību apstākļos, ņemot vērā, ka pašlaik nav iespējas spēlēt klātienes turnīros.

LDF organizētajos tiešsaistes turnīros iespējams piedalīties ikvienam dambretistam un dambretes interesentam, izvēloties gan dambretes veidu – 64 vai 100 lauciņu, gan vecuma grupas. Atsevišķi norisinās sacensības bērniem līdz 13 gadu vecumam, kā arī jauniešiem virs 13 gadu vecuma un pieaugušajiem. LDF Kausa labākie spēlētāji tiks apbalvoti ar medaļām, kausiem un balvām.

Pēc pirmā posma 100 lauciņu dambretē pieaugušo konkurencē starp līderiem izvirzījušies vairākkārtējie Latvijas čempioni, starptautiskie meistari Andris Keisels, Jeļena Česnokova un Roberts Misāns. Iepriecina jauno spēlētāju Gunāra Gribuškas, Ričarda Osīša un Marijas Magdalēnas Neredas veiksmīgais sniegums, kuri ierindojās nākamajās vietās aiz pirmā trijnieka un apsteidza turnīra rezultātu tabulā vairākus pieredzējušus dambretistus.

LDF valdes priekšsēdētājs V.Vesperis: “Šā brīža situācijā, kad turnīri klātienē nav iespējami, ir būtiski nodrošināt iespējas sportistiem turpināt savu dambretes spēles prasmju pilnveidošanu. LDF piedāvā daudzveidīgus tiešsaistes treniņus savā Youtube kanālā, kā arī esam uzsākuši tiešsaistes turnīru rīkošanu. Patīkami, ka dambretisti ir atzinīgi to novērtējuši un aktīvi izmanto šo iespēju, jo LDF kausa turnīros piedalās gandrīz visi aktīvie dambretes spēlētāji jauniešu un pieaugušo konkurencē.”

Vairāk par tiešsaistes turnīriem un citiem dambretes notikumiem ar Latvijas sportistu piedalīšanos var lasīt Latvijas Dambretes Federācijas mājas lapā Latvijas Dambretes Federācija