Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 0

Vīriešu čempionātā 100 lauciņu dambretē favorīts beigās tomēr pierāda savu statusu

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Vīriešu čempionātā 100 lauciņu dambretē favorīts beigās tomēr pierāda savu statusu
Goldalgoto vietu ieguvēji: (no kreisās) Gunārs Gribuška, uzvarētājs Raimonds Vipulis un Renards Helfrehts. Foto: Latvijas dambretes federācija.

Ar spraigām cīņām par godalgotām vietām noslēdzies Latvijas čempionāts vīriešiem 100 lauciņu dambretē, kurš norisinājās sešas dienas no 3. līdz 5.septembrim un no 10.līdz 12.septembrim, par čempionu beigās tomēr kļūstot pieredzējušajam lielmeistaram Raimondam Vipulim.

Fināla cīņas aizvadīja 12 dalībnieki - starptautiskie lielmeistari Raimonds Vipulis un Laimonis Zālītis, Gunārs Zālītis, Gunārs Gribuška, Vsevolods Mitrēvičs, Ričards Osītis, Renards Helfehts, Jakovs Levins, Raimonds Millers, Jevgeņijs Matvejevs, Raimonds Klimāvičs un Leonīds Bičkovskis.

Turnīra ievadā pēc pirmajām piecām kārtām jeb spēlēm vadībā izvirzījās jaunie talanti Renards Helfrehts un Ričards Osītis, tomēr meistarība un pieredze beigās ņēma virsroku un ar izcilu spēli noslēdzošajās partijās savu favorīta statusu apliecināja Raimonds Vipulis, kurš ar izcīnītajiem 17 punktiem pārliecinoši izcīnīja Latvijas čempiona titulu. Vicečempiona tituls ar izcīnītajiem 14 punktiem un diezgan stabilu spēli turnīra gaitā Gunāram Gribuškam, kurš sākumā arī nebija starp līderiem.

Ļoti spraigas cīņas norisinājās par trešo vietu, kura noskaidrojās tikai turnīra pēdējās partijas pēdējos gājienos starp Ričardu Osīti un Renardu Helfrehtu, kur virsroku ņēma Renards, ar izcīnītajiem 12 punktiem pirmo reizi iekļūstot godalgotajā trijniekā. Noslēgumā 12 punktus ieguva arī Jevgeņijs Matvejevs, pēc papildus rādītājiem ierindojoties ceturtajā vietā. Piektajā vietā beigās palika Ričards Osītis, bet sešinieku ar 12 punktiem noslēdza Vsevolods Mitrēvičs.

Izmantotie resursi:
Latvijas Dambretes Federācija

  -1 [+] [-]

, 2021-09-12 23:30, pirms mēneša
bilde melnbalta, jo komentētaji atstiepās lasot ziņas par dambretes čempiņiem