Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 3

Līdzīgās cīņās atlasē noskaidroti LČ finālisti vīriešiem un sievietēm 64 lauciņu dambretē

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Līdzīgās cīņās atlasē noskaidroti LČ finālisti vīriešiem un sievietēm 64 lauciņu dambretē
Foto:Latvijas dambretes federācija.

Rīgas 6. vidusskolā ir noslēgušās cīņas par iekļūšanu Latvijas čempionāta finālā 64 lauciņu dambretē vīriešiem un sievietēm, kurš paredzēts no 8. līdz 10. oktobrim Bauskā. Atlasē tika noskaidroti pieci labākie vīrieši un piecas labākās sievietes.

Atlases turnīri norisinājās divas dienas 2. un 3. oktobrī, kur finālistus noskaidroja vīriešiem un sievietēm spēlējot atsevišķos turnīros pēc mikromaču principa ar apdomas laiku 20 minūtes + 5 sekundes uz gājienu katram uz partiju.
Sievietēm finālam kvalificējās Anna Krapivina, Malvīne Misāne, Zoja Uvačana, Keita Enija Platā un Elīna Arāja, bet vīriešiem finālā iekļuva Klāvs Norenbergs, Raivis Paegle, Kristers Lapiņš, Jānis Štāls un Jevgeņijs Matvejevs

Cīņa par iekļūšanu fināla pieciniekā bija ļoti līdzīga, uz fināla robežas dambretistiem iegūstot vienādu punktu skaitu Sievietēm vienāds punktu skaits bija 5.un 6.vietai, bet vīriešiem no 4. līdz 6.vietai. Līdz ar to šajā līdzvērtīgajā cīņā 6.vietā tika ierindoti un ārpus fināla palika Maigonis Juhņēvičs un Zane Lea Zunda.

Izmantotie resursi:
Latvijas Dambretes Federācija

     [+] [-]

, 2021-10-05 22:29, pirms gada
Punkts punktā droši vien būs arī finālā.