Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 3

Noskaidroti LČ finālisti 100 lauciņu dambretē, tiek deviņgadīga meitene

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Noskaidroti LČ finālisti 100 lauciņu dambretē, tiek deviņgadīga meitene
Foto: Latvijas dambretes federācija.

Divu dienu garumā Rīgā norisinājās Latvijas čempionāta atlases sacensības vīriešiem un sievietēm 100 lauciņu dambretē. Par ceļazīmēm uz finālu, kurš paredzēts maija beigās, cīņas norisinājās atsevišķi vīriešiem un sievietēm.

Spēlējot pēc Šveices sistēmas astoņās kārtās ar apdomas laiku uz partiju 30 minūtes plus papildus 10 sekundes gājienam, vīrieši cīnijās par sešām vietām un sievietes spēlējot pēc riņķa sistēmas septiņās kārtās par trim vietām Latvijas čempionāta finālos.

Sievietēm tiesības startēt finālā izcīnīja Rīgas Veterānu sporta kluba pārstāve Zoja Uvačana un Rīgas Bolderājas jaunās pamatskolas audzēknes Jeļizaveta Zaharova un deviņgadīgā Varvara Ivanova.

Vīriešiem stabili aizvadot turnīru finālam kvalificējās dambretes kluba Rīgas namu apsaimniekotājs pārstāvis Jakovs Levins, kur viņam pievienojās talantīgais dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis Pēteris Kripans, Ričards Osītis no Dobeles Prāta sporta kluba, Limbažu novada sporta skolas audzēknis Klāvs Norenbergs, Māris Ozoliņš no Baltezera un Baltā Kauliņa pārstāvis Raivis Paegle.

Pirms nedēļas tika noskaidroti labākie valsts čempionātā 100 lauciņu dambretē ātrspēlē.
Izmantotie resursi:
Latvijas Dambretes Federācija

     [+] [-]

, 2022-04-03 23:58, pirms gada
Deviņos gados, tas ir teicami.

     [+] [-]

, 2022-04-04 07:54, pirms gada
Jāseko sieviešu finālam, kur sacentīsies veterānu kluba pārstāve ar pamatskolas audzēknēm. Šis vien ir interesanti, bet vēl arī fakts, ka vienai ir tikai 9 gadi.