Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Atlaists viesnīcas darbinieks par rasistiskiem izteikumiem katarietim turnīra laikā Meksikā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Atlaists viesnīcas darbinieks par rasistiskiem izteikumiem katarietim turnīra laikā Meksikā
Čerifs Jounouse Samba (Nr.1). Foto: Getty Images.

Viens no Kankunas (Meksika) viesnīcas darbiniekiem ir atlaists no darba par rasistiskiem izteikumiem Kataras pludmales volejbolistam Čerifam Jounousem Sambam, kurš ar savu pārinieku iepriekšējos divos pasaules tūres pludmales volejbola turnīros Kankunā spēlēja finālā, atsaucoties uz “Inside the games” publikāciju ziņo Norvēģijas medijs NRK.

Čerifs Jounouse Samba ar savu pārinieku Ahmedu Tidžanu lieliski aizvadījuši pirmos divus četrzvaigžņu turnīrus Kankunā, kas dēļ ieviestajiem ierobežojumiem uzņem pēc kārtas trīs šāda līmeņa turnīrus. Katarieši abos iepriekšējos turnīros sasniedza finālu, kur abas reizes piekāpās pasaules vadošajam pārim no Norvēģijas Andersam Molam un Kristianam Sērumam, kuri pārguruma dēļ trešo nedēļu izlaiž.

Icidents noticis viesnīcā, kur turnīra dalībnieki dzīvo. FIVB (Starptautiskā Volejbola frederācija) ir kontaktējusies ar Čerifu un Kataras Volejbola asociāciju, lai nodrošinātu atbalstu. FIVB stingri nosoda šādu absolūti nepieņemamu izgājienu un ir pret jebkāda veida diskrimināciju.

Visas puses ir izteikušas savu piekrišanu un apmierinātību ar veiktajām darbībām situācijas atrisināšanā un ar pozitīvām emocijām raugās uz noslēdzošo trešo pēc kārtas šajā Meksikas pilsētā notiekošo turnīru, kas noslēgsies šo svētdien un kur Latvijas līdzjutēji cer uz mūsu pludmales volejbolistu augstāku vietu nekā iepriekšējās divas reizes.

     [+] [-]

, 2021-04-30 18:24, pirms 2 mēnešiem
Ja nav nekā, ko rakstīt - tad nevajag to darīt!!!