Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Latvijas peldētājiem vairākas godalgas Baltijas valstu čempionātā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Latvijas peldētājiem vairākas godalgas Baltijas valstu čempionātā
Daņila Petrikins. Foto: Swimming.lv

Latvijas peldētāji kā Daņila Petrikins, Gabriela Ņikitina, Artūrs Markovs, Daniila Bobrovs, Arina Sisojeva, Ģirts Feldbergs un Eilzabete Paula Ozola izcīnījuši dažāda kaluma medaļas Baltijas valstu čempionātā peldēšanā, kas notiek Lietuvas pilsētā Klaipēdā, ziņo Latvijas Peldēšanas federācija.

Latvijas peldētāji Klaipēdā notiekošajā Baltijas valstu čempionātā šodien bijuši veiksmīgi, vairākiem no sportistiem izcīnot uzvaras vai medaļas.

Ar rezultātu 2:09.83 par 200 metru tauriņstila Baltijas čempionu kļuva Daņila Petrikins. Brīvā stila sprintā pirmo vietu izcīnīja Gabriela Ņikitina, bet 400 metru brīvā stila peldējumā sīvā cīņā ar lietuviešu peldētāju par čempionu kļuva Artūrs Markovs. Negaidīti daudziem, šajā distancē uz pjedestāla zemākā pakāpiena stājās cits latvietis Jegors Mihailovs.

Vakara sesijā tika izcīnītas vēl četras sudraba medaļas - Daniila Bobrovs to izcīnīja 200 metru brasā, Arina Sisojeva un Ģirts Feldbergs 100 metru brasā un 100 metros uz muguras, bet Elizabete Paula Ozola 50 metros uz muguras.

Stafešu peldējumā Latvijas sportisti, kuru sastāvā startēja Ģirts Feldbergs, Daniila Bobrovs, Deniss Suhanovskis, Toms Veinbergs vīriem, bet Gabriela Ņikitina, Arina Sisojeva, Elizabete Paula Ozola, Nikola Elpa absolūtā vērtējumā izcīnīja sudraba medaļas.

Eilzabete Paula Ozola, Daņila Petrikins un Kristaps Miķelsons sasniedza augstvērtīgus rezultātus arī junioru konkurencē. Baltijas valstu čempionāts turpināsies ar sacensībām svētdien no plkst. 10:00.

Izmantotie resursi:
https://swimming.lv/baltijas-valstu...