Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3030, Did:0, useCase: 3

Sporta arbitrāžas tiesa noraidīja Krievijas apelāciju

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sporta arbitrāžas tiesa noraidīja Krievijas apelāciju
Foto: AFP/Scanpix

LETA--AP. Krievijas Olimpiskā komiteja (ROC) zaudējusi apelāciju par tai piemēroto diskvalifikāciju, vēsta Sporta arbitrāžas tiesa (CAS).

Oktobrī Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) piemēroja ROC diskvalifikāciju par to, ka tā savā sastāvā iekļāva okupēto teritoriju Doneckas, Hersonas, Luhanskas un Zaporižjas reģionālās sporta organizācijas, kas ir Ukrainas Olimpiskās komitejas pārraudzībā.

CAS ieskatā, SOK nepārkāpa likumības, vienlīdzības, paredzamības vai proporcionalitātes principus. ROC lēmumu var pārsūdzēt Šveices federālajā tiesā.

SOK valdes ieskatā ROC pārkāpusi SOK atzīto Ukrainas Olimpiskās komitejas teritoriālo integritāti, tādējādi pārkāpjot arī Olimpisko hartu.

ROC diskvalifikācija gan nenozīmē to, ka Krievijas sportistiem piemērots aizliegums piedalīties starptautiskās sacensībās pat kā neitrāliem atlētiem.

     [+] [-]

, 2024-02-24 07:17, pirms 2 mēnešiem
Tas labi.

     [+] [-]

, 2024-02-24 10:11, pirms 2 mēnešiem
Ne grama cerību Kremļa asiņainajam pundurim un viņa bandai!