Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2546, Did:0, useCase: 2

Bet SADERAM? ar Milanu Volkovu | 2. sezona 20. sērija

OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” sezonas noslēgums ir klāt! Uz kamaniņu braukšanu tiek izaicināts bokseris Milans Volkovs, kā arī jautrībai mums pievienosies fitnesa treneris Roberts Fišers! Sarunas par profesionālo sporta, jaungada apņemšanos un dzīvi. Noskaidrosim, cik grūta ir kamaniņu braukšana sportistam bez iepriekšējas pieredzes.

Bet SADERAM? ar Kiru Frolovu | 2. sezona 19. sērija

Akrobāts, dejotājs un citiem talantiem apdāvinātais Kirs Frolovs! Ziemas bargajos mēnešos OlyBet sporta šovs “Bet Saderam?” dodās uz pludmales volejbola laukumu, kur priekšā ir dažādi pārbaudījumi! Vai lokanība un muskuļi nospēlēs lomu šajā izaicinājumā?

Vienos Vārtos ar Verpiju 7. sērija | Pasaules Kauss 2022

Pasaules kauss ir noslēdzies, un OlyBet sporta šova varonim Verpijam jādodas atpakaļ uz Kataru, bet pirms atvadīšanās, Verpijs apmeklēs OlyBet Sporta bāra kopā ar Elīzu, jeb plašāk pazīstama kā Squadperson. Ieskaties, kā noslēdzies Pasaules kauss un kā ir gājis šova galvenajam varonim šī turnīra laikā.

Vienos Vārtos ar Verpiju 6. sērija | Pasaules Kauss 2022

Pasaules kausa fināls strauji tuvojas, bet OlyBet sporta šova varonis Verpijs turpina savus futbola piedzīvojumus Rīgas ielās. Šīs sērijas viesis ir futbolists Jānis Ikaunieks! Turpinam vērot pēdējās Pasaules kausa spēles un atceries, ka spēle ir tavās rokās!

Bet SADERAM? ar Rebeku Gabrāni | 2. sezona 18. sērija

Otrās sezonas astoņpadsmitajā sērijā OlyBet sporta šovs “Bet Saderam?” tiekās ar fitnesa entuziasti Rebeku Gabrāni! Vērtīgi padomi, kā arī paraugdemonstrējumi loka šaušanā. Būs ko redzēt!

Vienos Vārtos ar Verpiju 5. sērija | Pasaules Kauss 2022

Šoreiz OlyBet sporta šovs dodās uz OlyBet Sporta bāra Fanu zonu, Tallinas kvartāla Angārā! Lielākie futbola fani un Verpijs vienuviet – tā ir skatīšanās ballīte, ko nevar palaist garām! Dodies uz Fanu zonu arī Tu, un vēro Pasaules kausa finālspēles lieliskā kompānijā. Ieskaties, kā gāja Verpijam, atbalstot karstākos Pasaules kausa futbolu mačus.

Vienos Vārtos ar Verpiju 4. sērija | Pasaules Kauss 2022

OlyBet sporta šovs “Vienos Vārtos ar Verpiju” veltīts Pasaules kausam futbolā. Cilvēks, kuram futbola tēma nav sveša, šīs sērijas viesis ir futbola komentētājs Emīls Blūms. Verpijs iziet Rīgas ielās, izaicinot vietējos futbola entuziastus.

Bet SADERAM? ar Tīnu Graudiņu | 2. sezona 17. sērija

OlyBet sporta šovs “Bet Saderam” izaicina Olimpieti un divkārtējo Eiropas čempionāta zelta medaļas ieguvēju Tīnu Graudiņu! Pasaules kausa ietvaros tiks pārbaudīta Tīnas un šova vadītāja Anša prasmes futbola laukumā! Intervija un ieskats profesionālās pludmales volejbolistes karjerā.

Vienos vārtos ar Verpiju 3. sērija | Pasaules Kauss 2022

Jauns OlyBet sporta šovs veltīts 2022. gada Pasaules Kausam futbolā! Seko līdzi zebrai - Verpijam un viņa amizantajiem piedzīvojumiem. Noskaidro, kāpēc Verpijs ieradies Latvijā un kādi ir viņa nākamie plāni. Šajā sērijā tiks pārbaudītas Denisa Stepanova futbola zināšanas un prasmes, kā arī Verpijs izies Rīgas ielās, izklaidējoties karuseļos un izaicinot vietējos futbola fanus!

Bet SADERAM? ar Žani Peineru | 2. sezona 16. sērija

OlyBet sporta šovs “Bet Saderam” izaicina basketbolistu un finanšu lietpratēju Žani Peineru! Groza bumbas vietā tiks iemēģināta veiksme handbolā, kā arī ieskats Žaņa biznesa ekspertīzē. Bez amizantiem momentiem, protams, neiztikt!

Bet SADERAM? ar Lindu Paulausku | 2. sezona 15. sērija

OlyBet sporta šovs “Bet Saderam” tiekas ar horeogrāfi Lindu Paulausku! Kas notiek, kad enerģisku dejotāju uzliek uz ledus? Daiļslidošana? Nē, šīs epizodes izaicinājums ir kērlings! Noskaidro, cik sarežģīts šis sports ir realitātē, kā arī aplūko visus sērijas amizantos momentus!

Bet SADERAM? ar Andri Šicu | 2. sezona 14. sērija

Pie OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” viesojas triju Olimpisko medaļu un Triju Zvaigžņu Ordeņa ieguvējs Andris Šics! Noskaidro, kā kamaniņu braucējam veiksies klinšu kāpšanā, jeb traversā! Ieskats profesionālā sportista ikdienā un brīvā laika nodarbēs.

Bet SADERAM? ar Sabīni Andriksoni | 2. sezona 13. sērija

OlyBet sporta šovs "Bet SADERAM?" tiekas ar drifta karalieni Sabīni Andriksoni. Neliels ieskats drifta kultūrā, kā arī vairāki amizanti arkādes spēļu izaicinājumi. Noskaidrosim latviešu drifteres ikdienu un aplūkosim auto vadīšanas paraugdemonstrējumus.

Bet SADERAM? ar Matīsu Mikni | 2. sezona 12. sērija

OlyBet sporta šovs "Bet SADERAM?" šoreiz tiekas ar brašo latviešu bobslejistu un bijušo LBL 2 basketbolistu Matīsu Mikni! Ar nūjām rokās, izmēģināsim savu veiksmi florbola laukumā. Noskaidro kāda ir bobslejista ikdiena un ko ziemas sportisti dara vasarā. Kā parasti par amizantiem un informatīviem momentiem parūpēsies Ansis Ansbergs.

Bet SADERAM? ar Kasparu Gorkšu | 2. sezona 11. sērija

Pie OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” šoreiz viesojas Latvijas futbola leģenda Kaspars Gorkšs. Noskaidrosim neatlaidīgā aizsarga karjeras spilgtākos momentus, kā arī izaicināsim Gorkšu uz vieglatlētikas dueli. Intervija, amizanti momenti un jaunākās sporta ziņas - noteikti būs ko redzēt!

Bet SADERAM? ar Raimondu Krolli | 2. sezona 10. sērija

Pie OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” šoreiz viesojas Latvijas uzlecošā futbola zvaigzne Raimonds Krollis. Ansis saņems savas hokeja ugunskristības, bet Krollis sniegs nelielu ieskatu privātajā dzīvē - būs ko redzēt! Vai Valmieras FC uzbrucējs spēs iegūt golus arī uz ledus?

Bet SADERAM? ar Ziedoni Jansonu | 2. sezona 9. sērija

OlyBet sporta šovam “Bet Saderam?” ir tas gods tikties ar bijušo LBL basketbolistu un jaunatnes basketbola treneri Ziedoni Jansonu! Kungi iejutīsies musketieru lomās, kā arī noskaidrosim, kuri audzēkņi Ziedonim ir sagādājuši vislielākās galvassāpes. Protams neizpalikt arī bez dzīves gudrībām un amizantiem mirkļiem.

Bet SADERAM? ar Kristapu Dārgo | 2. sezona 8. sērija

Pie OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” viesojas basketbolists un dankeris Kristaps Dārgais. Viņam ir nenoliedzama pieredze ar bumbām, bet kā kungiem veiksies tenisa laukumā? Noskaidro Kristapa dzīves stāstu un kādas ir viņa mīļākās bulciņas

Bet SADERAM? ar TRISHA | 2. sezona 7. sērija

Pie OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” viesojas fitnesa trenere TRISHA, jeb īstajā vārdā Patrīcija Marta Zālīte. Šīs dienas izaicinājums ir disku mešana lietainā dienā, meža vidū - būs jautri! Uzzini fitnesa noslēpumus un izbaudi šīs sērijas amizantos momentus

Bet SADERAM? ar Jāni Blūmu | 2. sezona 6. sērija

OlyBet sporta šovs Bet Saderam? izaicina Latvijas basketbola leģendu un VEF Rīga Padomes Priekšsēdētāju Jāni Blūmu. Liksim lietā cīņas mākslu, kā arī parunāsim par basketbolista privāto dzīvi un visspilgtākajiem karjeras momentiem. Ar humoru piepildīta intervija – noskaties jau tagad!

Šis ir OlyBasket - 2. sērija | Eurobasket 2022

Jauns OlyBetTV basketbola raidījums, kas veltīts Eiropas lielākajam basketbola turnīram Eurobasket 2022!

Šis ir OlyBasket - 1. sērija | Eurobasket 2022

Jauns OlyBetTV basketbola raidījums, kas veltīts Eiropas lielākajam basketbola turnīram Eurobasket 2022!

Bet SADERAM? ar Mareku "YEKINDAR" Gaļinski | 2. sezona 5. sērija

OlyBet sporta šovam “Bet Saderam?” pievienojas viens no prasmīgākajiem CS:GO spēlētājiem pasaulē – Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis. Laiks noskaidrot vai Counter Strike spēlētāji prot novaldīt arī īstus ieročus. Uzzini, kāda ir profesionāla e-sportista ikdiena un kādas ir YEKINDAR mīļākās nodarbes ārpus ekrāna. Patiesi amizanta epizode - noskaties jau tagad!

Bet SADERAM? ar Vanesu Jasu | 2. sezona 4. sērija

OlyBet sporta šovs dodās uz 333 trasi, kur pārbaudīsim basketbolistes Vanesas Jasas braukšanas prasmes. Ceturtajā sezonas sērijā apspriedīsim basketbolu, kā arī aplūkosim vēsturisko Larry’o Brien trofeju. Kartingu sacīkstes un amizantas intervijas – šis viss jaunākajā Bet Saderam? sērijā.

Bet SADERAM? ar Arti Bullu | 2. sezona 3. sērija

Parunāsim par fitnesu, uzspēlēsim basketbolu un nodarbosimies ar jogu. Šīs sezonas trešajā sērija pie mums viesojas fitnesa treneris Artis Bulls. Iegūsti ieskatu fitnesa pasaulē, kā arī noskaidro, vai Ansis ir prasmīgas un lokans basketbola spēlētājs. Amizanti momenti, intervijas – noskaties jaunāko sēriju jau tagad!

Bet SADERAM? ar Tomu Alsbergu | 2. sezona 2. sērija

Esam nonākuši pie otrās Bet Saderam? sērijas jaunajā sezonā! Šoreiz tiekamies ar velo pedāļu lietpratēju Tomu Alsbergu. Prasmīgais velo braucējs ir piedalījies vairākās pasaules mērogas sacensības, bet šoreiz cīņa būs ar Ansi, abiem neierastā sporta veidā - Spikeball! Intervijas, amizanti momenti, šajā epizodē nekas netrūkst! Noskaties jau tagad!

“Bet SADERAM?” 1. sērija ar Denisu Stepanovu | 2. sezona

Beidzot ir pienākusi OlyBet sporta šova "BetSADERAM?" otrā sezona! Pirmo sēriju ar sprādzienu iesāk MMA cīkstonis un repa entuziasts Deniss Stepanovs. Atgriežamies iecienītajā Apollo Skypark, kur abus kungus sagaida veiklības un attapības izaicinājumi. Trampolīni, dzīves gudrības un labi pavadīts laiks. Kā jau parasti, bez amizantiem momentiem neiztikt! Noskaties jaunāko sēriju jau tagad!

“Bet SADERAM?” 15. sērija ar Kristiānu Rubīnu

"Bet SADERAM?" 1. sezonas finālsērija tiek aizvadīta kopā ar talantīgo latviešu hokejistu Kristiānu Rubīnu! Kā Toronto Maple Leafs hokejistam veiksies ar Anša sagatavotajiem izaicinājumiem? Lokanības, koardinācijas un zināšanu tests - noskaidro, kurš vislabāk aizvadīs mūsu 15. noslēguma sēriju!

“Bet SADERAM?” 14. sērija ar Kitiju Paulu Melnbārdi

Olybet sporta šova Bet SADERAM? 14. sērija ir klāt! Mēs atgriežamies vietā, kur Ansis stājās pretī Zutim, šoreiz izaicinot talantīgo vieglatlēti Kitiju Paulu Melnbārdi. Vai pieredze palīdzēs Ansim pieveikt veiklo Kitiju dažādās aktivitātēs, vai tomēr būs jāsamierinās ar vēl vienu zaudējumu? Noskaidro to jau tagad!

“Bet SADERAM?” 13. sērija ar Elmāru Šefanovski

OlyBet sporta šova Bet SADERAM? 13. sērija ir klāt! Šajā raidījuma reizē Ansis tiekās ar Baldones regbija komandas vadītāju un treneri Elmāru Šefanovski. Abi kungi jau vienreiz ir tikušies regbija laukumā, bet šoreiz tos sagaida Olimpiskā centra pārbaudījumu duelis. Trīs dažādi sporta veidi, bet uzvarētājs ir tikai viens. Kurš pieveiks kuru? Skaties jau tagad!

“Bet SADERAM?” 12. epizode ar Edgaru Toču

OlyBet sporta šova "Bet SADERAM?" 12. sērija ir klāt! Šajā reizē mēs tiekamies Marupe Wake Park, kur Ansis izaicina pludmales volejbola spēlētāju Edgaru Toču! Vai volejbolists jutīsies tikpat ērti ūdenī, kā smiltīs? Protams, šajā epizodē netrūkst amizanti momenti un joki, tāpēc noskaties video jau tagad!

“Bet SADERAM?” 11. sērijā viesojas Jekaterina Valdmane

OlyBet sporta šova "BetSADERAM?" 11. sērija jau ir klāt! Šajā reizē vadītājs Ansis tiekās ar šarmanto fitnesa treneri Jekaterinu Valdmani, bet kurš no abiem izrādīsies prasmīgāks bāra spēlēs? Šoreiz tiekamies BAMS pool house, kur mūsu dalībniekus sagaida biljards, šautriņas un citi izaicinājumi. Kā jau vienmēr, Ansis ir entuziastiski noskaņojies pieveikt savu sāncensi, bet Jekaterina netaisās padoties. Noskaties video jau tagad!
1

Olybet noslēdz sadarbību ar vienu no Spānijas labākajiem futbola klubiem Real Betis

Sporta totalizators OlyBet ir parakstījis sadarbību ar Real Betis. Jaunā sadarbība ar augstāko La Liga klubu un jaunāko Cope del Rey trofejas ieguvēju sniegs vietējiem faniem unikālas iespējas iesaistīties komandas ikdienā un līdzi jušanā.