Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Lēba stūrmanis: "Skumji redzēt, ka mans sporta veids iet pilnīgi nepareizā virzienā"

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Lēba stūrmanis: "Skumji redzēt, ka mans sporta veids iet pilnīgi nepareizā virzienā"
Sebastjans Lēbs un Daniels Elena. Foto: Motorsport.com

Astoņkārtējais pasaules rallija čempions Sebastjans Ožjē ir izteicis apbrīnu par Kalles Rovanperas lēmumu atteikties no pilnvērtīgas programmas nākamā gada pasaules rallija čempionātā (WRC). Tikmēr bijušais WRC stūrmanis Daniels Elena ir noraizējies par WRC seriālu.

Pēdējās divās sezonās Sebastjans Ožjē ir piedalījies daļējā rallija programmā, jo vēlas vairāk laika pavadīt ar ģimeni pēc tam, kad 13 gadus bija pilnvērtīgi nodarbojies ar ralliju. Ožjē atzina, ka viņš atbalsta Rovanperas lēmumu.

"Domāju, ka, tāpat kā daudziem, kad pirmo reizi par to uzzināju (Rovanperas lēmumu aizvadīt nepilnu sezonu), tas bija neliels šoks. Bet pēc tam, nedaudz padomājot, sapratu un vēl vairāk cienu Kalli par to, ko viņš dara. Drosme pieņemt šādu lēmumu šajā dzīves brīdī, manuprāt, ir liela brieduma pazīme," portālam Dirtfish saka Sebastjans Ožjē.

Rovanpera un Ožjē nākamsezon startēs ar vienu ''Toyota GR Yaris Rally1'' automašīnu, taču komanda nav izslēgusi iespēju, ka atsevišķos posmos viņi varētu startēt ar četrām automašīnām.

"Viņam ir 23 gadi," turpina Ožjē. "Viņam noteikti būs laiks atgriezties, kad vien viņš vēlēsies, lai sasniegtu daudz lielākus panākumus un labot rekordus, ja viņš vēlēsies."

Jāpiebilst, ka deviņkārtējā WRC čempiona Sebastjana Lēba stūrmanis Daniels Elena pēc Kalles Rovanperas lēmuma ir noraizējies par WRC seriālu. Elena atzina, ka viņš ir gan skumjš, gan priecīgs par Kalles lēmumu. "Pēc šī paziņojuma mūsu deviņu pēc kārtas izcīnīto WRC titulu rekords vēl kādu laiku saglabāsies," sociālajā tīklā Facebook rakstīja Daniels Elena.

"Taču tajā pašā laikā ir skumji redzēt, ka mana kaisle, mana dzīve un mans sporta veids iet pilnīgi nepareizā virzienā. Cerams, ka drīzumā būs jauni stāsti, jo tas kļūst ļoti skumji," tā Elena.

     [+] [-]

, 2023-11-29 22:00, pirms 3 mēnešiem
ko tur raizēties,Kallem tak jānodienē...bur drāmu