Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Sesks turpinās startēt pasaules rallija čempionātā JWRC klasē

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Sesks turpinās startēt pasaules rallija čempionātā JWRC klasē
Sesks/Francis. Foto: Edgars Pohevičs

Pirmdienas vakarā kļuvis zināms, ka Mārtiņš Sesks ar stūrmanis Renāru Franci arī šosezon turpinās startēs pasaules rallija čempionātā (WRC), pārstāvot JWRC klasi. Šī Seskam būs trešā sezona WRC čempionātā.

Pagājušajā gadā Seskam pavisam nedaudz pietrūka, lai pirmo reizi kļūtu par pasaules rallija čempionāta junioru čempionu. Sezonas noslēdzošajā Moncas rallijā Sesks piedzīvoja smagu avāriju, kas sezonas izskaņā viņam deva otro vietu, kamēr triumfēja zviedrs Toms Kristensons.

Kļuvis zināms, ka šogad par JWRC titulu cīnīsies astoņi piloti. Viens no liepājnieka sīvākajiem konkurentiem noteikti būs soms Sami Pajari, kurš pagājušajā gadā Junior WRC čempionātā ieņēma trešo vietu, kamēr Mārtiņš sīvā cīņā izcīnīja otro vietu. Tāpat noteikti ātrs solās būt igaunis Roberts Virves, kā arī Džons Ārmstrongs (šogad pārstāvēs ''Codemasters DiRT Rally Team'') un Martins Koči, kurš pēdējās četras sezonas brauca pie R5 automašīnas stūres.

Tas pilots, kurš kļūs par šīs klases čempionu, balvā varēs izvēlēties 2022.gadā piecos WRC posmos startēt ar ''Ford Fiesta Rally3'' vai Rally2 automašīnu.

Sezonas laikā sportistiem būs jāstartē piecos posmos – Horvātijā, Portugālē, Igaunijā, Beļģijā un Spānijā.

     [+] [-]

, 2021-03-30 07:26, pirms 2 mēnešiem
Nu ja šogad nepaņems titulu, tad var sēdēt blakus Sirmacim pie kompja un rambāt virtuālo ralliju. Būtu Mārtiņam Solberga juniora mērķtiecība un apņēmība, sen sēdētu pie pilnpiedziņas auto. Tagad jau kuro gadu stagnēs R2 klasē.

  +2 [+] [-]

, 2021-03-30 08:05, pirms 2 mēnešiem
Ne tikai apņēmība, vajadzeja vnk uzsēsties "uz astes" trenniņprocesos vecajiem Rovanpera un Solbergam, kad bija tāda iespēja. Cik tas reāli būtu bijis iespējams, nav zināms, bet ir skaidrs, kad mūsu vietējie nezin tās nianses, ko var iemācīt čaļi no Wrc...

  +1 [+] [-]

, 2021-03-30 11:02, pirms 2 mēnešiem
guntis86 rakstīja: Nu ja šogad nepaņems titulu, tad var sēdēt blakus Sirmacim pie kompja un rambāt virtuālo ralliju. Būtu Mārtiņam Solberga juniora mērķtiecība un apņēmība, sen sēdētu pie pilnpiedziņas auto. Tagad jau kuro gadu stagnēs R2 klasē.
Tici man, gan Mārtiņam, gan Ralfam apņemšanās un gribēšana ir mega liela. Būtu katram tēvocis ar lielu naudas maisu, abi brauktu ar R5 auto.. un domāju, ka ar lieliem panākumiem u.t.t.

Bet šobrīd ar sponsoriem LV ir kā ir.. Vienam ir, otram nav.

  +1 [+] [-]

, 2021-03-30 12:16, pirms 2 mēnešiem
Ar kādiem milijoniem piekabē igaunis drīz sēdīsies F1? Domāju, nauda spēlē lielu lomu, bet pašam arī jādzīvo tajā sportā. Mums Latvijā ir tā, ja jaunais censonis nevar gāzt ar jaunāko Fiestu vai Škodu, tad met mieru. Turpretī amatieri ar saprātīgu budžetu var braukt ar vecajiem Subaru. Ziemeļvalstīs daudzi brauc ar historic klases auto. Tur mērķis ir braukt visur da ar jebko. Mēs gaidam onkuļus ar koferiem, kas nopirks to zelta kumeļu.

  +1 [+] [-]

, 2021-03-30 12:19, pirms 2 mēnešiem
Ok, palikšu pie sava, ka Seskam šim jābūt pēdējam gadam pie R2. Ja nav tituls, tad tur nekas nebūs.

     [+] [-]

, 2021-03-30 12:51, pirms 2 mēnešiem
Pieliekam klāt vēl attieksmi, pret trenniņprocesu un braukšanu, pat pie esošajām iespējām ļoti ceru,ka Mārtiņš būs mācijies tomēr no slavenā pēdēja posma pagājšgad

     [+] [-]

, 2021-03-30 14:49, pirms 2 mēnešiem
Ja braucējs aizsūta savu iespaidīgo CV Top 100 LV uzņēmumu ar domu, ka kāds varētu nosponsorēt, bet atbilde no visiem ir tieši 0, tad diemžēl tam talantīgajam braucējam atliek vien noplātīt rokas..

     [+] [-]

, 2021-03-30 15:22, pirms 2 mēnešiem
Mecenatisms un sponsorešana ir 2 pilnigi dažādas lietas, pirmajajā gadijumā iedod naudu un neko nevajag (laikam), bet sponsorēšanā grib arī atdevi no naudas prasītāja vai arī reālu ieguvumu apgrozijuma celšanā. Kuru no variantiem Mārtiņš gribēja?

     [+] [-]

, 2021-03-30 16:17, pirms 2 mēnešiem
Trampaliins rakstīja: Mecenatisms un sponsorešana ir 2 pilnigi dažādas lietas, pirmajajā gadijumā iedod naudu un neko nevajag (laikam), bet sponsorēšanā grib arī atdevi no naudas prasītāja vai arī reālu ieguvumu apgrozijuma celšanā. Kuru no variantiem Mārtiņš gribēja?
Šeit par citu sportistu runāju.. bet nu jā, kaimiņi dāsni atbalsta savus sportistus visādās disciplīnās, LV ļoti grūti