Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Čempions Hansens finālā pirmajā virtuālajā "World RX" posmā, Kristofersonam neveiksme

Juris Grīns
Juris Grīns

Čempions Hansens finālā pirmajā virtuālajā "World RX" posmā, Kristofersonam neveiksme
Timijs Hansens

Zviedru rallija pilots Matiass Adielsons kļuvis par uzvarētāju pirmajās oficiālajās virtuālajās rallijkrosa sacensībās, kurās startēja ne viens vien autosportists. Posms norisinājās Barselonas trasē.

Kamēr reālajā dzīvē pasaules rallijkrosa čempionāts notikt nevar, virtuālajā pasaulē šobrīd norisinās “World Rallycross Esports Invitational” seriāls, pirmajās sacensībās piedaloties 20 braucējiem, kuru vidū bija gan sportisti, gan profesionāli simulāciju braucēji. Uz starta stājās arī 2019. gada WRX čempions Timijs Hansens un divkārtējais pasaules čempions rallijkrosā Johans Kristofersons.

Līdz finālam tika pieci ātrākie, starp kuriem bija 28 gadus vecais Adielsons. Zviedrs jau līdz šim ir aizrāvies ar sporta datorspēlēm, tādēļ spēja veiksmīgi konkurēt ar šīs jomas profesionāļiem Kilianu Dalolmo un Lukasu Mateju, kuri arī tika finālā. Tāpat izšķirošajā cīņā piedalījās jau pieminētais Hansens un autosportā labi zināmais Kevins Abrings.

Ar “Audi S1” startējošais Adielsons pirmajā aplī izvirzījās vadībā, kad apdzina Mateju, un saglabāja līdera godu līdz pat sešus apļus garo sacensību finišam. Mateja savā džokera aplī devās ātrāk par Adielsonu, bet stratēģija izrādījās ne tā labākā, un viņš piekāpās arī Dalolmo, paliekot trešajā vietā. Tālāk sekoja Abrings un Hansens.

Kristofersonam bija tehniskas problēmas un viņš nepārvarēja kvalifikācijas daļu. Sacensībās startēja arī tādi sportisti kā Andreass Bakerūds, kurš aizkļuva līdz pusfinālam, Timija Hansena brālis Kevins, Timo Šaiders un Olivers Ēriksons.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati