Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Pasaules rallija čempionāta 2.posms norisināsies Lapzemē

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Pasaules rallija čempionāta 2.posms norisināsies Lapzemē
Kalle Rovanpera. Foto: Toni Heinonen

Kļuvis zināms, ka pasaules rallija čempionāta (WRC) 2.posms februāra beigās pirmo reizi norisināsies Somijas ziemeļos, Lapzemē.

Februāra beigās (no 26.-28.februārim) Somijas ziemeļos pirmo reizi norisināsies pasaules rallija čempionāta (WRC) posms – Lapzemes rallijs, kas sportistus priecēs gan ar bagātīgu sniegu un kupenām, gan, iespējams, bargu salu, jo šobrīd Lapzemē ir apmēram -30 grādu sals. Kopā Lapzemes WRC rallijā plānots veikt desmit ātrumposmus (260 km).

Zināms, ka rallijs notiks saskaņā ar stingrām nacionālajām, vietējām un FIA ''Covid-19'' procedūrām, un organizatori ievēros visus protokolus par to, vai līdzjutēji varēs apmeklēt šo ralliju.

WRC promotera rīkotājdirektors Jona Sībels ir pārsteigts par to, cik ātrā laikā AKK Sports spēja noorganizēt šo ralliju. ''Pēc tam, kad decembrī kļuva zināms, ka Zviedrijas WRC rallijs nenotiks, mēs cītīgi strādājām ar AKK Sports, Rovaniemi pilsētu un tur esošajiem entuziastiem, lai noorganizētu šo ralliju. Tas bija grūts skrējiens pret laiku, un jāsaka paldies visām iesaistītajām pusēm,'' saka Sībels.

Atgādināsim, ka, pastiprinoties ierobežojumiem Zviedrijā, ko izraisīja ''Covid-19'' pandēmija, Zviedrijas WRC rallijs, kam bija jānotiek no 11.-14.februārim, tika atcelts.

Jāpiebilst, ka šajās brīvdienās turpat Lapzemē norisināsies Somijas rallija čempionāta 1.posms.

Pagājušajā gadā Lapzemes rallijā pārliecinošu uzvaru svinēja Kalle Rovanpera.