Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Ločmelim uzvara, K.Blūmam 3. vieta Igaunijas minirallija sacensībās

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Ločmelim uzvara, K.Blūmam 3. vieta Igaunijas minirallija sacensībās
Mārtiņš Ločmelis ar stūrmani Emīlu Blūmu un Kalvis Blūms ar stūrmani Ralfu Lipstoku. Foto: Go4speed

Lieliski Igaunijā, otrajā lielākajā salā Hījumā, minirallija sacensības ''Topauto Hiiumaa rahvaralli'' aizvadījušas abas latviešu ekipāžas, kuras kāpa uz goda pjedestāla.

Igaunijā, otrajā lielākajā salā Hījumā, aizvadītas minirallija sacensības Topauto Hiiumaa rahvaralli, kurās uz starta izgāja gandrīz 130 ekipāžas. Šo ekipāžu vidū bija arī divas ātrākās latviešu minirallija ekipāžas - Mārtiņš Ločmelis ar stūrmani Emīlu Blūmu un Kalvis Blūms ar stūrmani Ralfu Lipstoku.

Jāpiebilst, ka šo sacensību formāts ir nedaudz savādāks, kā Latvijā pierasts - ar trasi iepazīties nevar un jābrauc pēc iepriekš sastādītas stenogrammas.

Atgādināsim, ka pēc pirmās dienas, kas tika aizvadīta uz asfalta, Ločmelis bija otrais, bet K. Blūms - trešais. Otrajā dienā sportisti veica atlikušos astoņus ātrumposmus uz grants seguma, kur vairums posmi bija šauri.

Otrajā dienā lielisku ātrumu turpināja demonstrēt Ločmelis un K. Blūms. Jau pēc sestā ātrumposma vadībā izvirzījās Ločmeļa ekipāža, kamēr K. Blūms, pāris posmos uzrādot absolūti ātrāko laiku, saglabāja trešo pozīciju. Lai arī turpinājumā abas mūsu ekipāžas saņēma sodus (par kavējumu uz laika kontroli un par roteru nogāšanu), Ločmelis saglabāja pirmo vietu, bet K. Blūma ekipāža izcīnīja trešo vietu, Ločmelim zaudējot 52 sekundes. Otro vietu izcīnīja Kangro ekipāža, kura Mārtiņam zaudēja 15 sekundes.

Jāpiebilst, ka ar oficiālo finišu latviešu ekipāžām rallijs nebeidzās. Ņemot vērā jaunāko informāciju, tad slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) nolēma būtiski mainīt pašizolācijas slieksni (no 8. novembra pašizolācija būs jāievēro pēc atgriešanās faktiski no visām Eiropas valstīm, tajā skaitā arī no Igaunijas). Līdz ar to abas latviešu ekipāžas, kuras sākotnēji bija nolēmušas uz Latviju doties 8. novembrī, pēc apbalvošanas ceremonijas, nolēma pēc finiša uzreiz doties uz prāmi, lai paspētu Latvijā ierasties pirms 8. novembra. Un tas arī abām ekipāžām izdevās, jo tās paspēja uz prāmi un jau ir ceļā uz Latviju!

Abas ekipāžas saka paldies saviem atbalstītājiem, draugiem un faniem par atbalstu!

Visi rezultāti ŠEIT.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed