Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Noivils ātrākais Portugāles WRC atklāšanas posmā, sportisti organizatoriem velta kritiku

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Noivils ātrākais Portugāles WRC atklāšanas posmā, sportisti organizatoriem velta kritiku
Tjerī Noivils. Foto: Hyundai Motorsport

Portugāles WRC rallija Superspeciālajā ātrumposmā ātrāko laiku uzrādīja Tjerī Noivils no ''Hyundai Motorsport'' komandas. Jāatzīmē, ka pēc posma vadošie braucēji kritizēja gan organizatorus, gan WRC rīkotāju.

Ar 2,94 kilometrus garu ātrumposmu ceturtdienas vakarā startēja Portugāles WRC rallijs. Ātrāko laiku tajā uzrādīja WRC kopvērtējuma līderis Tjerī Noivils. 0,6 sekundes lēnāks bija Ots Tanaks, bet divas sekundes atpalika Ots Tanaks.

Gandrīz visi vadošie WRC braucēji organizatoriem un WRC rīkotājiem veltīja kritiku. Šajā posmā bija jāveic ļoti daudz saulītes, un braucēji atzina, ka tas neesot prātīgi, jo rīt viņiem ar šīm pašām riepām būs jāaizvada pusdiena. ''Jā, atmosfēra šeit ir lieliska, bet šāds ātrumposms ar tik daudz vietām, kur jāgriež saulītes, un pēc tam mums ar šīm riepām jāveic 70 kilometri, ir muļķīgi. Mēs to esam teikuši daudz reizes, bet mūs neviens neklausa. Žēl, ka tā,'' saka Tjerī Noivils.

''Tas nav gudri likt mums braukt asfalta posmu, darot to lēni un netaisot šovu. Šādiem posmiem ir jābūt dienas izskaņā, kad mēs varam atbraukt, iznīcināt vecās riepas un taisīt šovu,” tā Sebastjans Ožjē.

''Domāju, ka organizatoriem nākotnē ir jāveic labāks darbs. Mums patīk braukt priekš faniem, bet tik daudz saulītes, un rīt jābrauc ar tām pašām riepām, tas nav forši,'' tā Kalle Rovanpera.

WRC2 klasē ātrākais bija Joans Rosels, kuram 1,1 sekundi zaudēja Kris Mīke, bet 1,6 sekundes atpalika Olivers Solbergs.

Piektdien sportistiem būs jāveic astoņi dopi (126 km).

Rezultāti pēc SS1:

     [+] [-]

, 2024-05-10 08:37, pirms mēneša
AUTOR, izlasi, lūdzu, rakstu, pirms publicē!

     [+] [-]

, 2024-05-10 09:53, pirms mēneša
Un te nu atkal pierādās Strokša kunga talants. Sestdienas vakarā Liepājā visi varēs iznīcināt riepas skatītājiem par prieku