Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Uz skijoringu Stāmerienā prognozē ap 150 sportistu ierašanos

Juris Grīns
Juris Grīns

Uz skijoringu Stāmerienā prognozē ap 150 sportistu ierašanos
Foto: lamsf.lv

Sestdien, 2. februārī Stāmerienā, motorparka "Dimanti" trasē norisināsies Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā sestais posms. Tiek prognozēts, ka sacensībās varētu piedalīties ap 150 dalībnieku.

Pagājušajā gadā skijoringa un ziemas motokrosa posms Stāmerienā tika atzīts par labāko. Arī šogad laikus tiek domāts gan par pusotru kilometru garās trases savlaicīgu sagatavošanu sacensībām, gan par balvām uzvarētājiem.

Pateicoties atbalstītājiem, kuri ir ne tikai no Gulbenes novada, bet arī Balviem, Cesvaines, pat Anglijas, sacensību uzvarētāji saņems ne tikai kausus, bet arī sponsoru sarūpētas balvas.

Aivars Breds no "Gulbenes Moto" dāvās speciālu "Starta karaļa" balvu kvadriciklu klasē. Visām kvadriciklu klasēm balvas dāvinās Roberts Gazarovs no SIA "Ainima pluss". Aivis Kušķis no "Hidronex" parūpējies par balvām skijoringa klasē. Juris Vīcups no "DNA" sagādājis balvas motokrosa braucējiem.

"Mini MX" klasē balvas sarūpējis Jānis Lazdiņš. Šajā klasē tiks izcīnīts mazais Dimantu kauss. Agris Koris no SIA "Konto" parūpējies, lai uzvarētājiem būtu skaisti kausi.

Sacensību organizatori saka lielu paldies visiem atbalstītājiem un cer, ka sportiskais notikums būs plaši apmeklēts.

Ieeja sacensībās - bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Rubene
Motorparka "Dimanti" preses sekretāre