Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Jānis Reišulis uzvar EMX250 posma abos braucienos

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Jānis Reišulis uzvar EMX250 posma abos braucienos
Jānis Mārtiņš Reišulis. Foto: Reišulis MX

LETA. Latvijas motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis šajā nedēļas nogalē Francijā Eiropas motokrosa čempionāta otrajā posmā uzvarēja abos divos 250 kubikcentimetru klases braucienos.

Sestdien notikušajā pirmajā braucienā Reišulis pirmo apli noslēdza kā vicelīderis, bet turpinājumā pārņēma pirmo pozīciju un finišēja pirmais. Svētdien latvietis bija vadībā visu otru braucienu, tāpat kā sestdien, otrajā vietā finišējot francūzim Adrjēnam Petitam.

Līdz ar to posma ieskaitē Reišulis ar 50 punktiem bija pirmais, bet Petits ar 44 punktiem - otrais. Trešo vietu ar 36 punktiem guva ungārs Noels Zanočs.

EMX250 kopvērtējumā pēc diviem posmiem Reišulis ar 84 punktiem ir vicelīderis, tikai par punktu atpaliekot no Petita.

EMX125 klasē Jēkabs Kubuliņš, kurš pirms nedēļas uzvarēja vienā braucienā, šoreiz braucienos finišēja 16. un 14. vietā, bet Raivo Laicānam bija 29. un 17. pozīcija. Posma ieskaitē Kubuliņš un Laicāns bija attiecīgi 15. un 21. vietā.

     [+] [-]

, 2025-03-23 14:28, pirms 5 dienām
Esmu jau aizmirsis, kā brālim Kārlim Albertam gāja 250niekos... Nākošgad jābrauc MX2.

     [+] [-]

, 2025-03-23 15:10, pirms 5 dienām
guntis86 rakstīja: Esmu jau aizmirsis, kā brālim Kārlim Albertam gāja 250niekos... Nākošgad jābrauc MX2.
Viņš arī brauc MX2

     [+] [-]

, 2025-03-23 15:25, pirms 5 dienām
Janka būs nākamais Jonass, ja nebūs traumas, tad šitas čalis cīnīsies par top vietām mx2

  +1 [+] [-]

, 2025-03-23 19:57, pirms 4 dienām
Jānis būs next Herlings,negribu nenovērtēt brāli Kārli,bet Jānis ir tomēr nedaudz talantīgāks.Bet laiks rādīs.

     [+] [-]

, 2025-03-23 21:59, pirms 4 dienām
Arsenich brāļu tēvs vienā intervijā tieši stāstīja, ka talantīgais ir Kārlis, Jāņa talants ir darbaspējas.

     [+] [-]

, 2025-03-24 11:06, pirms 4 dienām
rodgerz rakstīja: Arsenich brāļu tēvs vienā intervijā tieši stāstīja, ka talantīgais ir Kārlis, Jāņa talants ir darbaspējas.
Reišuļu tēva teiktais toreiz arī man likās dīvaini,jo manuprāt tieši Jānis pēc braukšanas stila izskatās talantīgākais.jebkurā gadījumā šim puisim vajadzētu augstu(pat ļoti)tikt-lai izdodas un veicas!

     [+] [-]

, 2025-03-24 12:20, pirms 4 dienām
Reišuļa tēvs arī teica, ka neslēgs līgumus ar rūpnīcas komandām, lai tās neuzspiestu savus noteikumus braucēju izaugsmē. Tūlīt pēc tam abi brāļi parakstīja līgumus ar Yamaha.

     [+] [-]

, 2025-03-24 15:18, pirms 4 dienām
guntis86 rakstīja: Reišuļa tēvs arī teica, ka neslēgs līgumus ar rūpnīcas komandām, lai tās neuzspiestu savus noteikumus braucēju izaugsmē. Tūlīt pēc tam abi brāļi parakstīja līgumus ar Yamaha.
mazliet jāprecizē-tur runa gāja,ka no vairākiem rūpnīcu komandu piedāvājumiem(jo uz to brīdi bračkas bij karsti pīrādziņi)izvēlēsies to,kurā rēķināsies arī ar pašu braucēju,viņu trenara Justa un vecāku viedokli.izvēlējās Yamaha.
būtu absurdi domāt kaut ko sasniegt pasaules motokrosā NEesot rūpnīcas komandā.)))