Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Žurnālists aicina skarbi vērsties pret F1 pilotiem, kuri šobrīd ceļo

Juris Grīns
Juris Grīns

Žurnālists aicina skarbi vērsties pret F1 pilotiem, kuri šobrīd ceļo
Lūiss Hamiltons. Foto: Splash

Pēdējā pusgada laikā jau pieciem "Formula 1" pilotiem konstatēta saslimšana ar "Covid-19" vīrusu, un pēdējie trīs gadījumi konstatēti pēdējā pusotra mēneša laikā. Kāds īru žurnālists uz to nespēj mierīgi noskatīties un aicina F1 pilotus būt atbildīgākiem.

Pozitīvu analīžu dēļ sacīkstes šogad izlaida gan Serhio Peress, gan Lānss Strols, bet decembrī vienā no pēdējiem posmiem nevarēja piedalīties arī čempions Lūiss Hamiltons. Brīvlaikā parādījušās ziņas, ka ar "Covid-19" saslimuši arī Lendo Noriss un Šarls Leklērs, turklāt viņi vīrusu saķēruši ceļojumu laikā. Gan Hamiltons, gan arī Noriss un Leklērs saslima pēc atgriešanās no Dubaijas.

Tagad sociālajos tīklos parādījušās fotogrāfijas, kurās redzams, ka Dubaijā atpūšas arī Pjērs Gaslī, neizmantojot sejas masku un tiekoties ar citiem cilvēkiem. Īru F1 žurnālists Tomass Mahers uzrunājis braucējus, sakot, ka tiem jābūt atbildīgākiem, ņemot vērā situāciju pasaulē, un arī publikai būtu skarbāk jāizturas pret tik vieglprātīgu attieksmi.

"Leklērs un Noriss ir vieni no populārākajiem pilotiem, jo ir aktīvi sociālo tīklu lietotāji," raksta Mahers. "Bet iedomājieties, kāda būtu publikas reakcija, ja nākamais saslimušais būtu, piemēram, Ņikita Mazepins. Ir laiks publikai pateikt skaidri: nav pieņemams ceļot izklaides dēļ, neskatoties uz to, kāds ir tavs statuss. Sociālo tīklu kanālos jāliek skaidri noprast, ka šāda rīcība ir savtīga un neuzmanīga, turklāt tas apdraud apkārtējos."