Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1507, Did:0, useCase: 0

Nedēļas nogalē labots Latvijas dragreisa rekords

Nedēļas nogalē labots Latvijas dragreisa rekords
Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē Hāpsalu (Igaunijā) notiks Latvijas Dragreisa čempionāta trešais posms. Jaunu Latvijas rekordu 402 metru distancē sasniedza Normunds Lācis, finišējot pēc 9,2 sekundēm.

Vairākkārtējais dragreisa čempions Ilmārs Zausajevs arī šoreiz nestartēja Unlimited klasē, tā vietā ar savu "Carbon Destroyer" junioru piedalījās ProStreet ieskaitē, kurā arī šoreiz izcīnīja uzvaru. Jau nākošnedēļ Ilmārs plāno piedalīties Baltkrievijā, lai mērotos spēkiem ar ārvalstu spēcīgākajiem dalībniekiem.

Tikmēr Unlimited klases sacīkstēs spriedzes netrūka arī bez čempiona dalības. Normunds Lācis ar "Mitsubishi Lancer Evolution" jau kvalifikācijas braucienā uzrādīja jaunu Latvijas dragreisa rekordu, 402 metru distanci veicot 9,2 sekundēs.

Tomēr arī šoreiz Normundu piemeklēja tehniskas dabas problēmas - ātrumkārbas defekts, jo pagājušajā posma treniņos viņš no otrā ātruma esot ielicis nevis trešajā, bet gan pirmajā,līdz ar to šajā posmā nācās izjust sekas.
Normunda Lāča sīvākais konkurents un komandas biedrs Māris Ozoliņš stājās uz starta kopā ar igauņu autobraucēju Mati Pold,kur Igaunijas pārstāvis izrādījās veiksmīgāks,atstājot Māri Ozoliņu trešajā vietā!
Līdz ar to, par godpilno vietu cīnījās Normunds Lācis ar Mati Pold. Igauņu autobraucējs veica pāragru startu,līdz ar to uzvaru atstājot Normundam.

"Šīs sacensības patiesi bija vienas no grūtākajām. Auto bija sagatavots ar jauno motoru,tomēr nebija atbilstoši noregulēts,kā arī galu galā pievīla ātrumkārba.Tomēr neskatoties uz visām likstām,esam sasnieguši neticami labu rezultātu! Vēlos pateikties visiem atbalstītājiem, savam mehāniķim Norbertam Štrodaham par pacietību un ieguldīto darbu,un mūsu jaunajam sadarbības partnerim Sākums Mūsu mērķis-Liepājā 402m distancē sasniegt laiku zem 8.5 sekundēm,un pierādīt ka esam ātrākās automašīnas īpašnieki Latvijā!’’ ,tā komentē Normunds Lācis.

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Jermacāne,
"Evo Racing Team"