Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Pasaules čempionāta blakusvāģiem Igaunijas posmā no Latvijas startēs Stupelis un Antons

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Pasaules čempionāta blakusvāģiem Igaunijas posmā no Latvijas startēs Stupelis un Antons
Gerta Gordejeva un Kaspara Stupeļa ekipāža. Foto: Andris Smilšarājs/lamsf.lv

Pasaules čempionāta 4. posmā blakusvāģu motokrosā, kas šajā nedēļas nogalē risināsies ''Langes'' trasē Igaunijā, pie starta barjeras stāsies divi Latvijas sportisti. Kopā ar igauni Gertu Gordejevu kā ierasts brauks Kaspars Stupelis, savukārt lietuvietis Liutauras Variakojis izmēģinās spēkus tandēmā ar kantētāju Mārtiņu Antonu. Igaunijas posms paredezēts jau 2. un 3. jūlijā.

Četrkārtējais pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Kaspars Stupelis jau otro sezonu pasaules čempionātā piedalās braucot vienā ekipāžā ar Igaunijas motokrosa pilotu Gertu Gordejevu. Pēc aizvadītiem trim posmiem Gordejeva/Stupeļa ekipāža ieņem 18. vietu sezonas kopvērtējumā.

Toties Variakoja/Antona ekipāžai Igaunijas posms būs pirmās sacensības kopā šā gada pasaules čempionātā. Tiesa, viņi kopā braukuši jau 2017. gadā, taču pēc Baltkrievijas posma, kurā Mārtiņš Antons salauza kāju, viņu sadarbība pārtrūka.

''Pirms divām nedēļām veicām treniņa gonku Alojā. Gāja mums tur labi – pat dažus apļus braucām kā līderi, vēlāk Lielbārži mūs apdzina. Vienalga, bija diezgan labs rezultāts,'' atzina Antons.

''Šobrīd gatavojamies Igaunijas posmam. Vai būs turpmāka sadarbība ar Variakoji pēc Igaunijas? Nezinu, bet izskatās, ka jā! Ar leiti no starta līdz finišam ir labs ātrums, lai cīnītos par medaļām.''

Šo sezonu Latvijas čempionātā Mārtiņš Antons iesāka braucot vienā ekipāžā ar tukumnieku Markusu Auniņu. Auniņa/Antona ekipāža Latvijas čempionāta kopvērtējumā pēc trim aizvadītiem posmiem divdesmit divu ekipāžu konkurencē ieņem augsto 7. vietu.

Izmantotie resursi:
https://www.lamsf.lv/pasaules-cempi...

     [+] [-]

, 2022-06-30 22:34, pirms 2 mēnešiem
A kur bračkas,laikam nepielaida ,būtu interesanti paskatīties ,ka viņi izskatās uz čemja fona .