Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Netipiski siltais laiks neliedz aizvadīt aizraujošu ziemas kausa sacīksti (+video)

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Netipiski siltais laiks neliedz aizvadīt aizraujošu ziemas kausa sacīksti (+video)
Foto: www.eveautosports.lv

Vaiņodes lidlaukā aizvadīts ''Kurzemes ziemas kauss 2019'' priekšpēdējais posms. Netipiski siltais laiks februāra mēnesim neliedza aizvadīt aizraujošu ziemas kausa sacīksti.

Nepilnus divus kilometrus garo trasi dalībniekiem bija jāveic trīs reizes, klašu uzvarētāji tika noteikti summējot divu labāko braucienu punktu summu. Absolūti labākā rezultāta ieguvējs šajā posmā bija Gatis Bunclers, kurš jau priekšlaicīgi izcīnījis ''Kurzemes ziemas kauss 2019'' kopvērtējuma pirmās vietas 4WD, 4WD/R un 4WD OPEN klasēs. Arī Kaspars Tiders priekšlaicīgi izcīnīja pirmo vietu kopvērtējumā FWD klasē. Tā pat arī DĀMU klasē jau ir zināma ''Kurzemes ziemas kauss 2019'' ieguvēja, un tā ir Katrīna Ieva Gabaliņa.

Piektā posma FWD klases pirmā un FWD/R klasē otrā vieta Kasparam Tideram, savukārt FWD klasē otrajā un FWD/R klasē pirmajā vietā Mārtiņš Roze. FWD un FWD/R klasēs trešās vietas izcīna Andris Neilands. RWD klasē pirmais Gvido Rozenblūms, otrais Artis Jēkabsons, trešais Kristaps Vidiņš, Kristapam arī pirmā vieta RWD/R klasē.

RWD/R klasē otrais Kristaps Kronbergs, trešajā vietā Dailis Jansons. Piektā posma 4WD klase startē ar rekordlielu dalībnieku skaitu, starp trīspadsmit dalībniekiem pirmais Uldis Karlovskis, orais Gatis Bunclers un trešais Rūdolfs Grahoļskis. 4WD/R klasē pirmais un 4WD OPEN klasē otrais Uldis Karlovskis. Gatis Bunclers 4WD/R otrais un 4WD OPEN klasē pirmais.

4WD/R un 4WD OPEN klasēs trešais Mārtiņš Druvaskalns no Tukuma. 2WD OPEN klasē pirmais Mārtiņš Roze, otrais Andris Neilands un trešais Kaspars Tiders. HISTORIC klasē Viktors Bražis pirmais, otrais Intars Peperis un trešais Uldis Lasmanis. JUNIORU klasē kārtējo reizi triumfē sportists no Lietuvas, Irmantas Buivydas, otrais Martins Jēkabsons, trešais Daniels Zauka. DĀMU klasē pārliecinoši labākā Katrīna Ieva Gabaliņa.

''Kurzemes ziemas kauss 2019'' noslēdzošais posms norisināsies otrajā martā, arī šoreiz ziemas kauss startēs Vaiņodes lidlaukā, bet noteikti ar pavisam savādāku un neierastu trases konfigurāciju.

Izmantotie resursi:
- WWW.EVEAUTOSPORTS.LV