Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Rosi pēc "MotoGP" karjeras beigšanas paziņo gaidāmās sezonas plānus

Juris Grīns
Juris Grīns

Rosi pēc "MotoGP" karjeras beigšanas paziņo gaidāmās sezonas plānus
Valentino Rosi. Foto: Team WRT

"MotoGP" leģenda Valentino Rosi, kurš pēc aizvadītās sezonas pielika punktu karjerai šajā čempionātā, paziņojis, ka šogad pilnībā pievērsīsies autosportam un startēs "GT World Challenge Europe" seriālā.

Jau iepriekš Rosi bijis liels autosacīkšu entuziasts un piedalījies ne tikai motosacīkstēs. Savulaik pat daudz tika baumots par viņa iespējamo ienākšanu "Formulā 1" . Rosi arī vairākkārt veicis testus ar "Ferrari" formulu.

Tagad sportists noslēdzis līgumu ar spēcīgo WRT komandu un gaidāmo sezonu pavadīs "GT World Challenge Europe" čempionātā, kur plāno piedalīties visos posmos. Pērn šīs komandas sastāvā par titula ieguvējiem kļuva beļģu sportisti Drīss Vanthūrs un Šarls Vērtss. Rosi startēs ar "Audi R8 LMS" sacīkšu auto, kura sānus rotās viņa 46. numurs.

Līgumu Rosi noslēdzis pēc tam, kad decembrī Valensijas trasē aizvadīja ļoti veiksmīgus testus. Jaunā sezona sāksies ar oficiālajiem testiem marta sākumā Pola Rikāra trasē, bet "GT World Challenge Europe" pirmais no desmit posmiem gaidāms aprīļa pirmajās dienās Imolā.

"Visi zina, ka es vienmēr esmu bijis liels autosacīkšu fans un mans mērķis bija tām pievērsties pēc "MotoGP" karjeras beigšanas," stāsta 42 gadus vecais itālis. "Tagad varu pilnvērtīgi veltīt sevi tam, lai attīstītos autosportā augstā līmenī un gatavojos pieiet tam ar pilnībā profesionālu attieksmi."

Izmantotie resursi:
The latest Formula 1 and motorsport news |...