Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Pilots ar kartinga atlūzu met konkurentam un vēlāk boksos to pārmāca ar dūru palīdzību (+video)

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Pilots ar kartinga atlūzu met konkurentam un vēlāk boksos to pārmāca ar dūru palīdzību (+video)
Foto: Ekrānšāviņš

Nepatīkams incidents noticis pasaules kartinga čempionātā Itālijā. Kāds braucējs, kurš izstājās no sacensībām, vispirms ar sava sasistā kartinga bamperi meta savam konkurentam, bet vēlāk boksos šis braucējs lika lietā dūres, lai pārmācītu savu pāridarītāju. Kā vēlāk atzina bijušais F1 čempions Džensons Batons, tad šim sportistam, tāpat kā viņa tēvam, pienāktos mūža diskvalifikācija.

Aizvadītajās brīvdienās Itālijā norisinājās pasaules kartinga čempionāts, par kuru, iespējams, vēl runās daudz un dikti. Taču diemžēl ne par sportiskajiem sasniegumiem, bet par apkārt notiekošo.

23 gadus vecais itāļu braucējs Luka Korberi devītajā aplī pēc sadursmes ar konkurentu bija spiests izstāties. Sportists ar to nebija mierā. Viņš paņēma sava kartinga atlūzušo bamperi un, sagaidījis trasē braucošo savu pāridarītāju Paulo Ipolito, meta viņam ar šo bamperi. Par laimi, sportists spēja izvairīties no šī lidojošā bampera un necieta, turpinot sacīksti.

''Tas ir Luka Korberi, kurš stāv trases malā. Ko viņš tur dara,'' tiešraides laikā jautā komentētājs. ''Ak, Luka, ko tu sasodīts dari? Es atvainojos, tas ir absolūti nepieņemami. Korberi tikko sevi padarīja par publisku ienaidnieku Nr.1. Piedodiet, tas ir absolūti nepieņemami.''

Taču ar to Korberi nelikās mierā. Neklausot trases tiesnešiem, kuri lūdza sportistam pamest trasi, viņš to šķērsoja, lai nonāktu boksos. Tur, sagaidījis savu pāridarītāju, Korberi ar dūru palīdzību steidzās viņu pārmācīt. Drīz vien karstgalvis tika apturēts.

Kā redzams video, tad pēc kautiņa izšķiršanas, boksos ieskrien kāds cilvēks, kurš diezgan spēcīgi iegrūž Ipolito sienā. Kā saka bijušais F1 čempions Džensons Batons, tad tas ir Korberi tēvs, kurš ir šīs trases saimnieks.

''Korberi pēc viņa pretīgās uzvedības tikko iznīcināja visas iespējas, kas viņam bija autosportā. Lūdzu, piešķirt mūža diskvalifikāciju šiem abiem idiotiem,'' savā twitter kontā raksta Batons, kura vārdiem pievienojās kāds cits bijušais F1 pilots, atzīstot, ka abiem karstgalvjiem pienākas mūža diskvalifikācija.

Vēlāk kļuva zināms, ka diskvalifikācijas saņēma abi sportisti – Ipolito par sadursmes izraisīšanu, bet Korberi par sliktu manevru. Iespējams, Korberi saņems papildus sankcijas.


Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed

  +1 [+] [-]

, 2020-10-05 19:21, pirms 7 mēnešiem
Te iederas tas krievu teiciens-Kriša pojehala

     [+] [-]

, 2020-10-05 19:23, pirms 7 mēnešiem
Tēvs un dēls tādi idioti.

     [+] [-]

, 2020-10-05 19:58, pirms 7 mēnešiem
Slepkavības mēģinājums tas ir.
Cietušais reāli var iet uz policijas iecirkni

     [+] [-]

, 2020-10-05 22:26, pirms 7 mēnešiem
Trakāki par karasauski