Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Ar Šubecka dominanci noslēdzas Pērnavas BaTCC autošosejas sacensībās

Juris Grīns
Juris Grīns

Ar Šubecka dominanci noslēdzas Pērnavas BaTCC autošosejas sacensībās
Foto: batcc.eu

Ar Ričarda Šubecka divām uzvarām divos braucienos BMW 325 CUP klasē Pērnavas “Porsche Ring” trasē iesākta Baltijas autošosejas čempionāta sezona, bet jaudīgajā “GT” klasē uzvara Latvijas komandas Rode Racing pilotam Leo Messenger.

“Vienmēr patīkami sezonu iesākt ar labiem rezultātiem, bet divas uzvaras ir maksimālā programma un perfekts starts cīņai par Baltijas čempiona titulu! BMW 325 CUP klasē nekad nav viegli un var notikt jebkas, ir tikai sezonas sākums un jāgatavojas nākamajiem posmiem!” abu braucienu uzvarētājs Ričards Šubeckis par aizvadītajām sacensībām.

30 dalībnieku lielajā konkurencē otro vietu izcīnīja lietuviešu sportists Paulius Urbonavičius, kurš visus pārsteidza vakardienas kvalifikācijas braucienā ieņemot pirmo vietu. Trešais divu braucienu summā bija vēl viens lietuvietis Julius Kirsis. Ceturtā vieta Matīsam Maļinovskim, bet piektais vēl viens latviešu sportists Uldis Timaks. “Masters” jeb kategorijā ar vecumu virs 40 gadiem pirmais Kirsis, otrais Timaks, trešā vieta Algirdam Gelzinim. “Rookie” vērtējumā pirmais lietuvietis Eividas Sitavicius, bet otrais “Rode racing” pilots Artūrs Sarma. “Gentlemen” klasē pārliecinoša uzvara latviesu vecmeistaram Vilnim Batrakam.

Iespaidīgi izvērtās “GT” klases braucieni, kur uzvaru abos braucienos svinēja “Rode Racing” komandas pilots Leo Messenger, izcīnot pirmo vietu absolūtajā vērtējumā un arī “Porsche GT3 CUP” klasē, aiz sevis atstājot lietuviešus Eduardas Klepikas un Marius Bartkus. “GT PRO” klasē uzvara lietuvietim Karolim Stasiukinam ar iespaidīgo Mercedes-Benz “AMG GT3 EVO” spēkratu, otrais Dovydas Ketvirtis, bet trešais somu sportists Turo Levanen. “GT AM” klasē ātrākais lietuvietis Edvardas Grabliauskas, bet “BTC4” klasē pirmais Henrikas Statkus, bet otrais Artūrs Šimins.

“V1600” klasē deviņu dalībnieku konkurencē uzvara igauņu pilotam Ragnar Simuland, kuram uzvara abos braucienos, bet otro vietu divu braucienu summā izcīnīja pērnā gada čempions Raivis Meilands, kurš no rīta bija ātrākais kvalifikācijas braucienos, par divām simtdaļām apsteidzot Simuland, bet trešā vieta vēl vienam latvietim Viesturam Ozolam.

“ABC Race” klasē aizraujošās sacensībās no starta līdz finiša karogam uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Mareks Matvejevs, kuram otrā vieta pirmajā braucienā, bet uzvara otrajā braucienā deva pirmo vietu kopvērtējumā. Otrais Nauris Agafonovs, bet trešais Artūrs Daņilevskis.

“BTC1” uzvara lietuvietim Dovydas Akstinas, bet otrā vieta Leldei Dembovskai. “BTC2” pārliecinoši ātrākais pērnā gada čempions Simo Lind, bet “BTC3” klasē ātrākais bija Tomas Jatkevicius.

Nākamais Baltijas autošosejas čempionāta posms norisināsies Rīgā, Biķernieku trasē 15. jūnijā.