Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | "Oktagons"

Piedāvājam podkāsta "Oktagons" kārtējo epoizodi.Aleksa Gulbe. Foto: Basket.lv

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar dāmu izlases uzbrucēju Aleksu Gulbi

Latvijas basketbola savienības (LBS) podkāstā "Basketstudija 2+1" pie Reiņa Lāča un Gunta Keisela +1 šoreiz ir Latvijas sieviešu basketbola izlases spēka uzbrucēja Aleksa Gulbe, kura gatavojas Eiropas čempionātam, kas no 15. līdz 25. jūnijam norisināsies Televivā un Ļubļanā.

Klausītava | "Bufete": brīnums uz ledus – kas rūdīja Latvijas izlases bronzu pasaules hokeja čempionātā?

Pārspējot visas drosmīgākās prognozes un sasienot mēles mezglā skeptiķiem, Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu noslēgusi ar bronzas medaļām kaklā. Pārvarētas vairākas vēsturiskas barjeras un krituši daudzi rekordi, liekot meklēt atbildes uz jautājumiem – kas bija šās sensācijas pamatā un kādu gaidīt “ballītes” turpinājumu?
Nauris Miezis un Karlis Lasmanis (malās) ar komandas biedriem "Beijing" vienībā.

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar pekinieti Kārli Lasmani

Latvijas basketbola savienības (LBS) podkāstā "Basketstudija 2+1" pie Reiņa Lāča un Gunta Keisela +1 šoreiz ir Tokijas olimpisko spēļu zelta metiena autors Kārlis Lasmanis, kurš šo sezonu kopā ar Nauri Miezi uzsācis Ķinas komandas "Beijing" rindās. Nākamnedēļ Vīnē norisināsies FIBA 3×3 basketbola Pasaules kausa izcīņa, pulcējot atkal Latvijas labākos 3x3 basketbolistus vienā komandā.