Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2998, Did:0, useCase: 0

Klausītava | Izrāviens: Saboņa nākamā komanda, karstie "Grizzlies" un Lebrons - "Lakers" centrs

Podkāsta ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu diskutē par to kurā komandā iederētos vislabāk lietuvietis Domantas Sabonis, kas ir panākumu atslēgas Memfisas dominancei rietumu konferencē. Kā Lebrons Džeimss centra pozīcijā izmainījis ''Lakers'' spēles stilu un interesants sazvērestības stūrītis.
8

Klausītava | Ģenerālis un Bukmeikers Ziemassvētku NBA starpfinišā

Piedāvājam "Ģenerālis pret Bukmeikeru" Ziemassvētku epizodi, kurā Valdis Valters un Arvīds Rasa pauž viedokli par NBA sezonā redzēto.

Klausītava | Izrāviens: vai NBA iepauzēs? Kas notiek ar "Mavericks"?

Šodienas podkāsta ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu runā par to vai NBA ''iepauzēs'' sezonu, kas pie vainas ir vājajam ''Mavericks'' sniegumam un kādas vēstules sūtīsim Ziemassvētku vecītim. Podkāsta otrajā daļā pildām 2 dažādus NBA zinību testus un Rihards atklāj savu Ziemassvētku sazvērestību.
1

Klausītava | Šķēliens: "Glābējs" Krikunovs, Kanādas juniori, "original six" Rubīns

Šķēliens otrajā epizodē tiek runāts par Rīgas "Dinamo", kur ieradies "glābējs" Vladimirs Krikunovs, bet vai izlieto ūdeni var sasmelt? Apskatītas tiek latviešu sekmes Kanādas junioru līgās - OHL, QMJHL un WHL. Pēc desmit gadiem NHL spēlē atkal latviešu aizsargs - Kristiāna Rubīna stāsts. Mazliet par Latvijas U20 izlasi, kas devusies uz pasaules čempionātu.
2

Klausītava | Izrāviens: NBA komandu ''tankošana'', aizliegtie žesti un visnenovērtētākie spēlētāji

Jaunākajā podkāsta ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu runā par to kādas grozu gūšanas svinības vajadzētu aizliegt un sodīt, kas pie vainas ir ''Lakers'' neveiksmēm, vai NBA komandu ''tankošana'' ir aktuāla un beigās atbildēsim uz daļu no skatītāju iesūtītajiem jautājumiem.

Klausītava | Izrāviens: agresivitāte NBA un divas Latvijas izlases spēles

Šīs reizes podkāsts ''IZRĀVIENS'' epizodē Rihards ar Gustavu runā par to kāpēc pēdējā laikā līga ir palikusi tik agresīva, kā pārāk ilga traumas rehabilitācija var ietekmēt spēlētāju un ko varam sagaidīt no divām Latvijas izlases spēlēm. Epizodes beigu daļā vīri atskatās uz pirmssezonas laikā veiktajā OVER/UNDER prognozēm.

Klausītava | Nedēļas karstākās naglas: viesos Roberts Uldriķis

"Nedēļas karstākās naglas" kopā ar Valdi Valteru, Edmundu Novicki, Danielu Suha, Jāni Celmiņu, Raimondu Zepu, Mārtiņu Kļavenieku un Aldi Putniņu. Viesos Latvijas futbola izlases spilgtākais spēlētājs - Roberts Uldriķis.

Klausītava | Izrāviens: Porziņģis ir atpakaļ un stāsts par NBA leģendu koeficientu

Jaunākajā ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu analizēs Kristapa Porziņģa sniegumu pēc traumas, kurš ir ''Mavericks'' otrais numurs un Fīniksas ''Suns'' īpašnieka seksuāla rakstura apsūdzības. Epizodes noslēgumā vīri pavisam nejauši uzdūrās uz izcilas statistikas rādītāja, lai noteiktu īstās NBA leģendas.

Klausītava | Nedēļas karstākās naglas: Virslīga, 3x3 basketbols, NBA un NHL

"Nedēļas karstākās naglas" kopā ar Valdi Valteru, Edmundu Novicki, Danielu Suha, Lotāru Zariņu, Reini Lāci, Andri Buli, Arvīdu Rasu, Māri Verpakovski, Ulvi Broži, Jāni Celmiņu, Raimondu Zepu un Ģirtu Mihelsonu.

Klausītava | Izrāviens #18: reaģē uz pirmos NBA nedēļu un "Sazvērestību stūrītis" ar latvieti

Pirmā nedēļa 75. Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) sezonā pagājusi nemanot. Rihards ar Gustavu pārreaģē uz spēlētāju/komandu veikumu no pirmās NBA nedēļas, kā arī, analizē Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna sniegumus. Pašās beigās Riharda “sazvērestības stūrītis” ar latvieša dalību.