Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Andrejs Siliņš

Klausītava | "Sudraba Zēni" #3: Raksturs, mērķtiecība, pārliecība | Roberts Stumbris

Klausītava | "Sudraba Zēni" #3: Raksturs, mērķtiecība, pārliecība | Roberts Stumbris
Roberts Stumbris. Foto: Beāte Bērziņa, Latvijas Radio

2022. gada 3. jūlijā viņš kļuva par astoto un, visticamāk, pēdējo no sudraba zēniem, kurš pielaikojis Latvijas pieaugušo izlases formu. Roberts Stumbris nebija sava vecuma jauniešu izlasēs ne U16, ne U18 čempionātos, taču ar nepiekāpību, raksturu un lielu pārliecību izcīnīja sev vietu komandā uz U20 čempionātu. Stumbris neslēpj - viņš uzskatīja, ka toreiz Tallinā viņam būtu bijis jāspēlē vairāk, un tas izcīnīto sudrabu padarījis mazāk izbaudāmu.

Tieši viņa nepiekāpīgais raksturs spēlējis galveno lomu, lai atgūtos pēc paša pieļautām kļūdām, kam sekoja diskvalifikācija no basketbola. Liktens šūpoles karjerā viņu mētājušas augšā-lejā, bet, pacietīgi un ļoti mērķtiecīgi turpinot ceļu profesionālajā sportā, Roberts 2023. gada pavasarī debitēja vienā no senākajiem nacionālajiem čempionātiem pasaulē - Itālijas A sērijā.

Podkāsts "Sudraba Zēni" atskatās uz 2013. gada jūlija notikumiem, kad Latvijas U20 jauno vīriešu basketbola izlase paveica to, kas pēc neatkarības atgūšanas nekad iepriekš Latvijas izlasēm nebija izdevies - iekļuva Eiropas čempionāta finālā.Klausītava | "Bufete": kā Dairis Bertāns un izlase dekorēs jau iegūto EČ ceļazīmi?

Latvijas basketbols, mazliet ievilcis elpu pēc aizraujošā un vēsturiskā Pasaules kausa, atkal iznāk uz lielās skatuves – mūsu vīriešu valstsvienība šonedēļ aizvadīs pirmo spēli dīvainajā “EuroBasket” kvalifikācijas turnīrā, kam jau... kvalificējusies. Kā spēlēt un kādus nākamos mērķus nospraust?

Klausītava | Devītnieks: Kāpēc Latvijas izlasē nedod kreklus, tuvojas "play-off" laiks

Hokeja podkāsts Devītnieks pamodies no ziemas miega. Jāgatavojas pavasarim, jo izslēgšanas spēles nav aiz kalniem. Ir pat līga, kur viss jau sācies. Izrunāsim situāciju Optibet hokeja līgas tabulā. Kāpēc Latvijā nav U20 līgas? Spēlētājiem nav iespēju tikt pie Latvijas izlases krekla pēc valstsvienības pārstāvēšanas.Paldies par atbalstu Venden, EHR, Balcia apdrošināšana

Klausītava | "Bufete": vai Ostapenko šogad atgriezīsies pasaules ranga Top-5?

Ernesta Gulbja, Aļonas Ostapenko un Anastasijas Sevastovas ielaušanās elitē uzlika Latviju uz pasaules tenisa kartes, taču noturēt pozīcijas uz tās nav viegls uzdevums. 2024. gads iesācies ar panākumiem, liekot vaicāt – klāt jaunas virsotnes, vai tikai Latvijas tenisa zelta laikmeta gulbja dziesma.