Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3022, Did:0, useCase: 1

"William Hill" eksperti dalās iespaidos pēc hokejistu iekļūšanas PČ pusfinālā

Hokeja pavasara trakums turpinās arī WilliamHill TV studijā. Latvijas izlase vēsturiski iekļuvusi pasaules čempionāta pusfinālā! Šajā epizodē vīri dalās ar emocijām, ko pieredzēja Latvijas izlases spēlē pret Zviedrijas izlasi, kā arī cer uz medaļām čempionāta noslēgumā.
1

"William Hill" eksperti atskatās uz grupu turnīru un prognozē 1/4 finālu iznākumus

Hokeja pavasara trakums turpinās arī "William Hill TV" studijā! Pasaules čempionāta laikā Artūrs Barovskis, Edgars Lūsiņš un Jānis Celmiņš atspoguļo aktuālo par Latvijas izlases spēlēm un turnīra svarīgākajiem notikumiem. Šajā epizodē vīri dalās savās prognozēs par par jau līdz šim aizvadīto turnīru un Latvijas izlases izredzēm ceturtdaļfinālā.

"Laukuma līmenī" par spēli ar Kazahstānu, dejām fanu zonā un atmiņas zudumiem

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Kazahstānas valstsvienību, detalizēti izanalizē spēles epizodes, kā arī pieskars nākamajai gaidāmajai spēlei pret Šveici.
1

"Laukuma līmenī" analizē Latvijas un Slovēnijas izlašu spēli

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Slovēnijas izlasi, detalizēti izanalizē spēles epizodes, kā arī pieskarsies nākamajai gaidāmajai spēlei pret Kazahstānas izlasi.

Hokeja PČ apskats: kādas ir Latvijas izlases iespējas iekļūt 1/4 finālā?

Šoreiz par pasaules hokeja čempionāta aizvadīto nedēļu ar savām pārdomām dalās Edgars Lūsiņš un Artūrs Barovskis. Sarunā tiek analizēti Latvijas izlases izredzes tikt ceturtdaļfinālā, turnīra kopvērtējumu, kā arī izteiks prognozes, kura komanda var uzvarēt turnīrā.
1

"Laukuma līmenī" analizē mūsu izlases cīņu ar norvēģiem, prāto par pustukšo halli

Šodienas (18. maja) podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Norvēģijas izlasi. Detalizēti izanalizēs spēles epizodes, kā arī pieskarsies nākamajai gaidāmajai spēlei.

"Laukuma līmenī" tiek analizēta Latvijas vēsturiskā uzvara pār Čehijas izlasi

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Čehijas izlasi. Detalizēti izanalizēs spēles epizodes, kā arī pieskarsies nākamajai gaidāmajai spēlei ar norvēģiem.

Hokeja PČ apskats ar Lūsiņu un Barovski

Šoreiz par čempionāta pirmajām dienām ar savām pārdomām "William Hill TV" ietvaros dalās Edgars Lūsiņš un Artūrs Barovskis. Sarunā tiek analizēti Latvijas izlases nākošie pretinieki un viņu sniegums pirmajās spēlēs, Tamperes grupa, Latvijas iespējas pret Čehiju un interesantāko spēļu prognozes.

"Laukuma līmenī" analizē Latvijas un Slovākijas izlašu spēli

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūkos Latvijas hokeja izlases spēli pret Slovākijas izlasi, detalizēti izanalizēs komandu sniegumu, kā arī ieskicēs šī vakara spēli pret čehiem.

"Laukuma līmenī" analizē Latvijas un Kanādas izlašu spēli

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūkos Latvijas hokeja izlases spēli pret Kanādas izlasi. Detalizēti izanalizēs komandu sniegumu, kā arī ieskicēs šī vakara spēli pret slovākiem.

WH ekspertu studija pirms PČ: izlases gatavošanās, sastāvs, pretinieku analīze un prognozes

Hokeja pavasara trakums ir klāt arī WilliamHill TV studijā. Visa pasaules čempionāta laikā Artūrs Barovskis, Edgars Lūsiņš un Jānis Celmiņš atspoguļos aktuālo par Latvijas izlases spēlēm un turnīra svarīgākajiem notikumiem. Šajā epizodē vīri dalās savās pārdomās par Latvijas izlases sastāvu, analizē pretiniekus un veic savas prognozes uz turnīru.