Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3010, Did:0, useCase: 3

Piedalies KSENUKAI PČ 2022 hokeja prognožu spēlē!

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Sportacentrs.com sadarbībā ar KSENUKAI piedāvā prognožu konkursu, kas veltīts 2022. gada Pasaules čempionātam hokejā. Prognozē visu turnīra spēļu beigu rezultātus, esi labākais un saņem balvas no konkursa organizatoriem.

Piedalīties spēlē
Konkursa kopvērtējums

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Lai varētu piedalīties konkursā, Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos. Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet rakstot uz e-pastu sportacentrs@sportacentrs.com .

Kā norisināsies konkurss?

Jums jāprognozē visu 2022. gada Pasaules hokeja čempionāta spēļu beigu rezultāti, ierakstot pie katras komandas pa gūto vārtu skaitlim (neizšķirts nav iespējams). Kopumā prognozes būs jāiesniedz par 64 spēlēm.

Kā spēlē tiks piešķirti punkti?

Atceries! Jāprognozē mača galaiznākums, tādējādi neizšķirts rezultāts nav iespējams.
Punkti tiks piešķirti pēc šādas shēmas:
Par pilnīgi pareizu spēles iznākuma prognozi - 3 punkti
Par pareizu spēles uzvarētāja prognozi ar pareizu vārtu starpību - 2 punkti
Par pareizu spēles uzvarētāja noteikšanu - 1 punkts
Par nepareizu spēles uzvarētāju noteikšanu - 0 punkti

Piedalīties spēlē
Konkursa kopvērtējums

Kā noteiks uzvarētājus?

Katras spēļu dienas beigās tiks ierakstīti spēļu pareizie rezultāti un pārrēķināti lietotāju iegūtie punkti. Spēles uzvarētājus noskaidrosim pēc visu spēļu beigām. Ja konkursa noslēgumā vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīnīs tas, kurš precīzāk atbildēs uz papildjautājumu. Svarīgi! Uz šīs spēles papildjautājumu – „Cik vārtus 2022. gada Pasaules hokeja čempionāta spēļu pamatlaikos gūs Latvijas izlase?” Jums jāatbild līdz ar atbildēm uz pirmajiem prognožu jautājumiem un šo atbildi nevarēsiet mainīt! Atbilde uz papildjautājumu ir obligāta – ja to nenorādīsiet, tad arī atbildes uz pamatjautājumiem netiks ieskaitītas! Tāpat obligāti ir jānorāda tālruņa numurs, lai varam ar jums sazināties uzvaras gadījumā. Ja arī papildjautājumu atbildes vairākiem dalībniekiem sakritīs, tad augstāku vietu ieņems tas, kuram būs vairāk uzminēto precīzo rezultātu (3 punktu atbildes). Ja arī 3 punktu vērto atbilžu skaits sakritīs, tad skatīsimies 2 punktu vērto atbilžu skaitu. Tomēr, ja arī šis kritērijs neļaus noteikt, kurš ieņems augstāku vietu, tad tas tiks noteikts ar izlozes palīdzību.

Kādas ir balvas?

Seši labākie prognozētāji saņems balvas no konkursa atbalstītāja KSENUKAI. Lai veicas!

VietaBalva
1.vietaKSENUKAI dāvanu karte 100 eiro vērtībā
2.vietaKSENUKAI dāvanu karte 75 eiro vērtībā
3.vietaKSENUKAI dāvanu karte 50 eiro vērtībā
4.vietaKSENUKAI dāvanu karte 25 eiro vērtībā
5.vietaKSENUKAI dāvanu karte 25 eiro vērtībā
6.vietaKSENUKAI dāvanu karte 25 eiro vērtībā

Piedalīties spēlē
Konkursa kopvērtējums

 +12 [+] [-]

, 2022-05-09 18:03, pirms nedēļas
Paldies par konkursu!! Būs interesantāk sekot līdzi visām spēlēm.

  +6 [+] [-]

, 2022-05-09 18:31, pirms nedēļas
👍😉

     [+] [-]

, 2022-05-12 21:15, pirms 5 dienām
Jup

     [+] [-]

, 2022-05-13 22:37, pirms 4 dienām
Tik žēl ka uzreiz pēc spēlēm nevar redzēt punktus...., būtu jauki ja uzreiz pēc divām spēlēm kas vienlaikus iet pēc spēles beigām saliktu punktus, tas lielāku azartu iedotu, kā arī konkurenti uz vakara spēlēm varētu paminīt rezultātus, lai iedzītu punktu līderus.

     [+] [-]

, 2022-05-13 23:32, pirms 4 dienām
Artisms69 rakstīja: Tik žēl ka uzreiz pēc spēlēm nevar redzēt punktus...., būtu jauki ja uzreiz pēc divām spēlēm kas vienlaikus iet pēc spēles beigām saliktu punktus, tas lielāku azartu iedotu, kā arī konkurenti uz vakara spēlēm varētu paminīt rezultātus, lai iedzītu punktu līderus.
Tos punktus varēs redzēt tikai čempionāta beigās?

     [+] [-]

, 2022-05-14 02:29, pirms 3 dienām
Es ceru ka nē, jo man sķiet visiem būtu vēlme uzreiz tos manīt, bet diemžēl nemanu ka kaut kas būtu salikts..., tā vien šķiet ka pašam jāskaita un uzvarēs Ksnukai paziņas un radi..., bet nu ceru ka sportacentrs varēs rast atbildes, jo man ir precīzs rezultāts, uzvarētājājs un vārtu attiecība, kā arī uzverātājs, bet tā pat rāda ka man 0 punktu. Tad nu īsti nemanu te godīgumu un vēlmi piedalīties...

     [+] [-]

, 2022-05-14 08:35, pirms 3 dienām
Beidz čīkstēt.

Artisms69 rakstīja: Es ceru ka nē, jo man sķiet visiem būtu vēlme uzreiz tos manīt, bet diemžēl nemanu ka kaut kas būtu salikts..., tā vien šķiet ka pašam jāskaita un uzvarēs Ksnukai paziņas un radi..., bet nu ceru ka sportacentrs varēs rast atbildes, jo man ir precīzs rezultāts, uzvarētājājs un vārtu attiecība, kā arī uzverātājs, bet tā pat rāda ka man 0 punktu. Tad nu īsti nemanu te godīgumu un vēlmi piedalīties...

     [+] [-]

, 2022-05-14 09:34, pirms 3 dienām
Batista, neviens jau te nečikst, vnk ja nav kārtības tad nav. Lai jauka diena.

     [+] [-]

, 2022-05-14 13:58, pirms 3 dienām
Jā, noteikti būtu inetesanti ik dienu redzēt, kā katram no mums veicies,salīdzinot ar citiem.

     [+] [-]

, 2022-05-14 20:24, pirms 3 dienām
Tieši interesantāk, ka neredz kopvērtējumu, lai nebūtu iespēja labit savus rezultātus. Ir labi kā ir 👍

  +1 [+] [-]

, 2022-05-15 10:39, aizvakar
kapec nav kopvertejums

     [+] [-]

, 2022-05-16 16:12, vakar
Paldies par kopvērtējuma tabulu! Dažiem izdevies ļoti veiksmīgi prognozēt 👋👋. Prieks arī par savu šībrīža rezultātu😊.