Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2976, Did:0, useCase: 3

Somija pārsteidz ar nebūšanām pirms pasaules čempionāta hokejā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Somija pārsteidz ar nebūšanām pirms pasaules čempionāta hokejā
Foto: LTV1

Latvijas hokeja izlase jau 13. maijā aizvadīs pirmo spēli pasaules čempionātā, kas risināsies šī sporta veida lielvalstī Somijā. Tiesa, vismaz sākumā apstākļi nebija tik labi - par to tika vēstīts LTV1 raidījumā "Panorāma".

"Somija, tāpat kā Latvija, ir viena no trijām valstīm pasaulē, kur hokejs ir sporta veids numur viens," informē LTV1. Latvijas izlase Tamperē ieradās nepilnas divas dienas pirms pirmās spēles, bet mazliet agrāk atbrauca ekipējuma menedžeris Agris Bricis ar kolēģiem, lai veiktu iekārtošanas darbus, tostarp ģērbtuvē.

"Kad ienācām, izskatījās, ka čempionāts būs pēc nedēļas, jo mētājās celtnieka instrumenti, sienas nebija pabeigtas, trenera istabas izmērs bija [neticami mazs]," atklāj ekipējuma menedžeris, kuram bija krietni vien pastrādāt pie uzlabošanas. "Tagad apstākļi ir daudz patīkamāki. Asinātava man ir iekārtota trauku mazgātavā, aparāts stāvs uz izlietnes [smejas], bet tas ir..."

Pasaules čempionāta grupā Latvijas izlase spēlēs pirms pieciem mēnešiem atklātajā Tamperes "Nokia" arēnā. Mūsu hokejisti tur aizvadīja pirmo treniņu un sastapās ar sliktu ledus kvalitāti.

Kā jau ziņots, Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins skarbi izteicās par apstākļiem viesnīcā.

Izmantotie resursi:

     [+] [-]

, 2022-05-13 08:24, pirms 5 dienām
vecie, kas atslido < jaunie, kas kapā