Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2976, Did:0, useCase: 3

Pasaules čempionātā strādās divi latviešu tiesneši

Agris Suveizda

Pasaules čempionātā strādās divi latviešu tiesneši
Andris Ansons
Foto: IIHF

Latvijas tiesneši Andris Ansons (galvenais tiesnesis) un Dāvis Zunde (līnijtiesnesis) apkalpos spēles pasaules čempionātā, kas no 13. līdz 29.maijam norisināsies Somijā.

Andris Ansons iepriekš strādājis Pekinas olimpiskajās spēlēs un pagājušā gada pasaules čempionātā Rīgā, kā arī trīs augstākās divīzijas U20 pasaules čempionātā un vienā augstākās divīzijas U18 pasaules čempionātā.

Dāvis Zunde augstākajā līmenī iepriekš strādājis pasaules čempionātā Rīgā, kā arī 2021.gada U18 pasaules čempionātā ASV. Abi tiesneši šogad jau apkalpojuši divus starptautiskus izlašu turnīrus "Deutchland Cup" Vācijā un Eirotūres posmu Čehijā.

Šosezon Latvijas Hokeja federācijas licencētie tiesneši apkalpojuši vai vēl apkalpos kopumā 28 IIHF kategorijas turnīrus, sīkāk ar visu tiesnešu apkalpotajiem turnīriem var iepazīties ŠEIT.

Izmantotie resursi:
https://lhf.lv/lv/article/7097/lhf-...