Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:589, Did:0, useCase: 3

Latvijas izlases sastāvs Eiropas Izaicinājuma turnīram hokejā Rīgā

Šodien, Latvijas Hokeja federācijā (LHF) notika Treneru padomes sēde, kura izlases galvenais treneris nosauca to spēlētāju uzvārdus, kuri kandidēs uz vietu Latvijas valstsvienības sastāvā Eiropas Izaicinājuma turnīra hokejā 1. posma sacensībās Rīgā. Bez tam Treneru padome uzklausīja Latvijas U-18 hokeja izlases galvenā trenera Vjačeslava Nazarova un sieviešu izlases galvenā trenera Andreja Zaķa ziņojumus par šo izlašu gatavošanos nākamās sezonas sacensībām. Leonīds Beresņevs uz Eiropas Izaicinājuma turnīra hokejā 1. posmu, kas no 3. līdz 5. septembrim notiks Rīgas Sporta pilī, kopā ir uzaicinājis 26 kandidātus – vārtsargus Edgaru Masaļski un Ervinu Muštukovu; deviņus aizsargus Normundu Sējēju, Rodrigo Laviņu, Agri Savielu, Krišjāni Rēdlihu, Ventu Feldmani, Igoru Bondarevu, Mihailu Bogdanovu, Eduardu Ivanovu un Renāru Valteru; 15 uzbrucējus Aleksandru Kerču, Sergeju Čubaru, Grigoriju Paņteļejevu, Leonīdu Tambijevu, Aleksandru Semjonovu, Aleksandru Ņiživiju, Ģirtu Ankipānu, Jāni Spruktu, Vladimiru Mamonovu, Armandu Bērziņu, Miķeli Rēdlihu, Andreju Smirnovu, Nikolaju Siļčonoku, Mārtiņu Cipuli un Vadimu Romanovski. Dēļ traumām šajā turnīrā nevarēs piedalīties uzbrucēji Juris Ozols un Vadims Kardašs, bet aizsargi Sergejs Durdins un Aleksandrs Jerofejevs ir devušies darba meklējumos uz ASV. Savukārt pārējos izlases kandidātus Beresņevs uz šo turnīru neaicināja.

Latvijas izlase Eiropas Izaicinājuma turnīra 1. posma ietvaros 3. septembrī plkst. 19:00 spēlēs ar Ukrainas izlasi, 4. septembrī plkst. 15:30 ar Francijas izlasi un 5. septembrī plkst. 19:00 ar Baltkrievijas izlasi. Līdzjutēji biļetes var iegādāties Rīgas Sporta pils kasēs, viena ieejas biļete derēs uz abām attiecīgās dienas spēlēm un to cena atkarībā no sektora būs – 10, 6, 3, un 2 (stāvvietas) lati.
Latvijas hokeja izlases ģenerālsponsors ir „Latvijas Mobilais Telefons”