Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:589, Did:0, useCase: 3

Aicinām Jūs piedalīties meistarklasē

leģendārā trenera Valdimira Jurzinova meistarklase "Tehniskās meistarības pilnveidošana un analīze sportā"

Meistarklase notiks 2016.gada 15.jūnijā plkst. 10.00–15.30, viesnīcā "Mercure" (Elizabetes ielā 101, Rīgā).

Meistarklases laikā, izmantojot video analīzes metodi, treneris sniegs informāciju, kā treniņu procesā uzlabot un pilnveidot sportistu tehniskās prasmes, kā arī piedāvās ieskatu mūsdienīgā video analīzes izmantošanā sportā.

Pieteikties meistarklasei aicinām līdz 13.jūnijam šīs saites pieteikuma formā: Latvijas Treneru tālākizglītības centrs ::...

Dalības maksa: 35 eiro (vietu skaits ierobežots).

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālista profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Vladimirs Jurzinovs – bijušais hokeja uzbrucējs, divkārtējais pasaules čempions. Kā treneris strādājis tādos hokeja klubos kā Rīgas un Maskavas "Dinamo", Turku „TSP”, Klotenes „Flyers” un Jarosļavļas „Lokomativ”. Treneris Jurzinovs bijis PSRS hokeja izlases treneris, Krievijas izlases galvenais treneris, strādājis arī kā Latvijas izlases konsultants. Kā treneris piedalījies astoņās Olimpiskajās spēlēs. 2002.gadā uzņemts Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Slavas zālē.