Autors: Egils Broks
Vakar uzvaru viesos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences finālā guva Balašihas ''MVD'' hokejisti, kas ar 6:4 rezultatīvā spēlē apspēlēja Jaroslavļas ''Lokomotiv''.
Gelašvilli pārāk muļķīgas ripas laiž. Vismaz pirmā noteikti uz viņa sirdsapziņas, lai arī esmu par LOKO, bet MVD ir pelnījuši finālu.
es esmu par MVD, jo vinji tiešām pēc šīs sezonas ir pelnijuši finālu..
un vēl tas ka, ja mūsu Dinamo netika tālāk, tad lai LV galvenie treneri savu klubu aizved līdz finālam un tur visiem parāda..
un vēl tas ka, ja mūsu Dinamo netika tālāk, tad lai LV galvenie treneri savu klubu aizved līdz finālam un tur visiem parāda..
Cerams, ka LOKO vinnēs.
Par MVD, bet tracina znaroks, Vitolins labs.
Tomēr ceru redzēt Znaroku un Vītoliņu pie izlases stūres, jo to ko viņi ir izdarījuši ar MVD viņi varētu to pašu izdarīt arī ar latvijas izlasi un PČ būtu medaļas
Es par MVD! Viņi ir labāki. Viņiem jāspēlē finālā!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
kada starpiba tapat MVD uzvares Gagarina kausu !!!!!!!!!
