Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 3

61 gada vecumā miris Čehijas izlases treneris Ržīha

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

61 gada vecumā miris Čehijas izlases treneris Ržīha
Milošs Ržīha. Foto: Alexander Demianchuk/TASS/Scanpix

61 gada vecumā miris Milošs Ržīha - ekstravagantais hokeja treneris, kurš atradās pie Čehijas izlases stūres, bet iepriekš strādājis ar Kontinentālās hokeja līgas klubiem.

Vasarā Milošam Ržīham pasliktinājās veselība, un viņš no Slovākijas tika pārvests uz Čehiju, kur tika turpināta ārstēšana. Diemžēl trenera dēls Milošs apstiprinājis, ka Ržīha devies aizsaulē. “Pēdējais mēnesis bija liela cīņa. Pateicos ģimenei un tuvajiem, kuri bija blakus un centās no visas sirds. Gribu pateikties savam tēvam par to, ko viņš paveicis citu labā,” teica dēls.

Ržīha trenēja Čehijas izlasi 2019. gada pasaules čempionātā. Komanda pusfinālā ar 1:5 piekāpās Kanādai, bet cīņā par bronzu ar 2:3 bullīšos piekāpās Krievijas izlasei. Ržīha būtu gatavojis čehus arī 2020. gada pasaules čempionātam, tomēr Šveicē paredzētais turnīrs tika atcelts.

Iepriekš Ržīha ilgas sezonas strādāja Kontinentālajā hokeja līgā. Viņš vadīja Maskavas “Spartak”, Mitišču “Atlant”, Sanktpēterburgas SKA, Omskas “Avangard” un Bratislavas “Slovan”.

Izmantotie resursi:
https://www.eliteprospects.com/staf...