Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3
Autors: Jānis Rubulis

Rīgā notiks vērienīgs jauniešu hokeja turnīrs ar gandrīz 200 komandu dalību

28.martā sāksies tradicionālais, starptautiskais hokeja turnīrs "Rīgas kauss 2014”, kas risināsies līdz 27.aprīlim. Tajā piedalīsies 186 jauno hokejistu komandas no Holandes, Zviedrijas, Krievijas, Somijas un Latvijas.

Starptautiskais hokeja turnīrs "Rīgas kauss” notiks jau devīto reizi un ir vienīgais tik plaša mēroga turnīrs bērniem un jauniešiem, kur kopskaitā tiks izspēlētas 768 spēles. Turnīrā par medaļām cīnīsies bērni un jaunieši šādās vecuma grupās: U10, U11, U12,U13, U14, U15, U16 un U18.

Turnīrs sāksies ar U12 komandu spēlēm, kas notiks "Volvo” ledus hallē (Jūrmalas gatve 78d) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas ledus hallē (Brīvības iela 333). Šai vecuma grupai spēles notiks līdz 30. martam. Pārējo vecuma grupu spēles risināsies piecu nedēļu nogalēs līdz pat 27. aprīlim. Turnīra laikā hokejisti uz laukuma tiksies vairākās ledus hallēs, tajā skaitā jau augstāk minētajās, kā arī "Inbox” ledus arēnā Piņkos, un "Ozo ledus hallē” (Stadiona iela 5b, Ozolnieki).

"Šī pasākuma vērienīgums nebūtu iespējams bez Rīgas domes atbalsta, kā arī ar šīs jomas speciālistiem no Holandes, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, kas turnīru padara kā neaizmirstamu notikumu un ārvalstu jaunajiem hokejistiem ļauj iepazīt salīdzinoši nelielo valsti Latviju kā hokeja lielvalsti”, raksturojot turnīru, saka tā organizatori.

Informāciju sagatavoja:
Indra Vilde,
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja


, 2014-03-26 17:42, pirms 11 gadiem
Visu cienu
Cepuri nost
Tadejadi,mes ari paradam,kad mes varam rikto PC - no problem
, 2014-03-26 18:24, pirms 11 gadiem
Home
Te būs sīkāka informācija, ja ir vēlme.
, 2014-03-26 19:29, pirms 11 gadiem
kāds man var pateikt cik izmaksā gadā bērns hokejists latvijā kas trenējas augstā līmeniī? 10 gadus vecs
Un kuras sporta skolas ir tās labākās un kapēc?
, 2014-03-26 21:07, pirms 11 gadiem
AJ23 rakstīja: kāds man var pateikt cik izmaksā gadā bērns hokejists latvijā kas trenējas augstā līmeniī? 10 gadus vecs
Un kuras sporta skolas ir tās labākās un kapēc?
Divos vārdos nepastāstīt, bet ņem vēra mēnesī par ledu -+ 100 eur, tas treniņī, + forma,kas visu laiku ir jāmaina, jo bērns aug, nju kādos 500 eur jau starta komplektu salasīsi, protams var lētāk. Treneri skolas, nju pēc gaumes , katrā ziņā ja tev uzreiz pasaka ka es no viņa uztaisīšu zvaigzni, tad tas būs tikai tavas naudas izslaukšana biznesa projekts, ka trenerim tikt pie jauna džipa.
HK Rīga Vietalvas ielā, Prizma imantā, LSPA, īstenībā atkarībā kur dzīvo un mācās puika, tad ņem sākumam tuvāko. Ja vēl ko gribio raksti privāti.
, 2014-03-26 21:41, pirms 11 gadiem
kā lai tev privāti uzraksta?
Divos vārdos nepastāstīt, bet ņem vēra mēnesī par ledu -+ 100 eur, tas treniņī, + forma,kas visu laiku ir jāmaina, jo bērns aug, nju kādos 500 eur jau starta komplektu salasīsi, protams var lētāk. Treneri skolas, nju pēc gaumes , katrā ziņā ja tev uzreiz pasaka ka es no viņa uztaisīšu zvaigzni, tad tas būs tikai tavas naudas izslaukšana biznesa projekts, ka trenerim tikt pie jauna džipa.
HK Rīga Vietalvas ielā, Prizma imantā, LSPA, īstenībā atkarībā kur dzīvo un mācās puika, tad ņem sākumam tuvāko. Ja vēl ko gribio raksti privāti.
[/quote]
, 2014-03-26 21:56, pirms 11 gadiem
[quote aj23]
kā lai tev privāti uzraksta?
laikam jau te bija ar uzklikojot uz profila nosūtīt vēstuli, īsti epastu vai tel te laikam nebūs prāta darbs likt
, 2014-03-26 22:02, pirms 11 gadiem
AJ23 rakstīja: kāds man var pateikt cik izmaksā gadā bērns hokejists latvijā kas trenējas augstā līmeniī? 10 gadus vecs
Un kuras sporta skolas ir tās labākās un kapēc?
Kas tas tāds par jautājumu - "augstā līmenī"?
, 2014-03-26 22:04, pirms 11 gadiem
ok es tev nosūtīju....
, 2014-03-26 22:13, pirms 11 gadiem
M9 rakstīja: Kas tas tāds par jautājumu - "augstā līmenī"?
tas "augstā līmenī" jau vien norāda uz to, ka visprātīgākais būs, šis apņēmīgais tētuks nečakarēs savu bērnu un uz hokeju nevedīs vispār...
, 2014-03-26 22:42, pirms 11 gadiem
Abrags rakstīja: tas "augstā līmenī" jau vien norāda uz to, ka visprātīgākais būs, šis apņēmīgais tētuks nečakarēs savu bērnu un uz hokeju nevedīs vispār...
Es jau māju ar galvu, bet... gandrīz. Var pienākt saprāts, un kaut kas arī būs atkarīgs no puikas.
, 2014-03-26 22:43, pirms 11 gadiem
Tāpēc mēģināju sākt sarunu, bet laikam nesanāks.
, 2014-03-26 22:46, pirms 11 gadiem
M9 rakstīja: Es jau māju ar galvu, bet... gandrīz. Var pienākt saprāts, un kaut kas arī būs atkarīgs no puikas.
šī mēneša drukātajā Sporta Avīzē bija raksts par šo tēmu - tieši ar latviešu treneru un sportistu pieredzi šajā jautājumā: ieteiktu pilsonim pirms stiept puiku uz hokeja sekciju (vai kādu citu treniņgrupu citā sporta veidā), to izlasīt.
, 2014-03-26 23:07, pirms 11 gadiem
M9 rakstīja: Kas tas tāds par jautājumu - "augstā līmenī"?
Es gan domāju, ka ar "augstā līmenī" drīzāk bija domāts - trenējas klubā, sporta skolā pie profesionāla trenera utt., nevis dzenā ripu vai bumbiņu pa pagalmu.
, 2014-03-27 01:02, pirms 11 gadiem
Pirms vest uz sporta skolu ieteiktu vismaz gadu vismaz divas reizes nedēļā pie privāta slidošanas/nūjas tehnikas trenera 10-15EUR/treniņš. Atceries, ka 10 gadīgi vienaudži pārsvarā hokejā trenējas jau gadus 3-6. Tas nenozīmē, ka sākt 10 gados ir par vēlu, īpaši ja ar kādu sportu jau ir nodarbojies iepriekš.
AJ23 rakstīja: kāds man var pateikt cik izmaksā gadā bērns hokejists latvijā kas trenējas augstā līmeniī? 10 gadus vecs
Un kuras sporta skolas ir tās labākās un kapēc?
, 2014-03-27 08:38, pirms 11 gadiem
agrism rakstīja: Pirms vest uz sporta skolu ieteiktu vismaz gadu vismaz divas reizes nedēļā pie privāta slidošanas/nūjas tehnikas trenera 10-15EUR/treniņš. Atceries, ka 10 gadīgi vienaudži pārsvarā hokejā trenējas jau gadus 3-6. Tas nenozīmē, ka sākt 10 gados ir par vēlu, īpaši ja ar kādu sportu jau ir nodarbojies iepriekš.
Vari lūdzu man uzmest privāti kāda trenera telefonu vai citus kontaktus, kas pa 10-15Eur varētu pamācīt manu sīci privāti? Vēlams Rīgā.

10gados sākt nav par vēlu. Katram bērnam ir savs laiks kad sākt. Ja grib ar laiku "nopietnā līmenī" es ieteiktu Volvo halle, HH Rīga. Tās ir lielākās halles un tur ir iespēja izvēlēties. Viens gan ir fakts - ar iesācēju tur neviens neauklēsies un pašus pamatus vajadzēs iemācīties pašam.
Daugavā ir sieviešu trenere, kura mācā slidot jebkuru vecumu.
, 2014-03-27 10:59, pirms 11 gadiem
Tiem gudrajiem kuri saka,ka 10 gadi ir par vēlu lai sāktu ir viens piemērs -Sandis Zolmanis kurš pats sāka hokeju spēlēt 11 gados un jau spēlē ASV labā līmenī un ir viens no komandas līderiem punktos!Tākā droši un tas ir atkarīgs no paša sīkā ja būs vēlme,mērķtiecība un mīlestība pret hoķi tad vecums nebūs šķērslis un pēc pāris gadiem būs vienā līmenī ar tiem kuri spēlē ilgi
, 2014-03-27 11:47, pirms 11 gadiem
Zinu, ka no rītiem Daugavas stadiona ledus hallē sīčus slidot utt. trenē Agra Rožkalne un Edmunds Pivarūns, vēl ļoti labs, bet dārgāks ir Ansis Straupe (http://www.ansisstraupe.com). Šie manuprāt ir labākie slidošanas treneri Latvijā. Atraksti uz predators@predators.lv aizsūtīšu kontaktus.

(O_O) rakstīja: Vari lūdzu man uzmest privāti kāda trenera telefonu vai citus kontaktus, kas pa 10-15Eur varētu pamācīt manu sīci privāti? Vēlams Rīgā.

10gados sākt nav par vēlu. Katram bērnam ir savs laiks kad sākt. Ja grib ar laiku "nopietnā līmenī" es ieteiktu Volvo halle, HH Rīga. Tās ir lielākās halles un tur ir iespēja izvēlēties. Viens gan ir fakts - ar iesācēju tur neviens neauklēsies un pašus pamatus vajadzēs iemācīties pašam.
Daugavā ir sieviešu trenere, kura mācā slidot jebkuru vecumu.
, 2014-03-27 18:15, pirms 11 gadiem
Abrags rakstīja: šī mēneša drukātajā Sporta Avīzē bija raksts par šo tēmu - tieši ar latviešu treneru un sportistu pieredzi šajā jautājumā: ieteiktu pilsonim pirms stiept puiku uz hokeja sekciju (vai kādu citu treniņgrupu citā sporta veidā), to izlasīt.
Raksts par tēmu (turklāt nebija vienveidīgi piemēri), lasīju.
, 2014-03-27 18:17, pirms 11 gadiem
k44 rakstīja: Es gan domāju, ka ar "augstā līmenī" drīzāk bija domāts - trenējas klubā, sporta skolā pie profesionāla trenera utt., nevis dzenā ripu vai bumbiņu pa pagalmu.
Tāpēc arī jautājums, jo... ja "dzīvajā" uz aci tomēr vieglāk noprast, tad internetā - kā kuru reizi.
, 2014-03-27 18:20, pirms 11 gadiem
Spaceinvader rakstīja: Tiem gudrajiem kuri saka,ka 10 gadi ir par vēlu lai sāktu ir viens piemērs -Sandis Zolmanis kurš pats sāka hokeju spēlēt 11 gados un jau spēlē ASV labā līmenī un ir viens no komandas līderiem punktos!Tākā droši un tas ir atkarīgs no paša sīkā ja būs vēlme,mērķtiecība un mīlestība pret hoķi tad vecums nebūs šķērslis un pēc pāris gadiem būs vienā līmenī ar tiem kuri spēlē ilgi
Šeit nevienu tādu "specu" ar tādu apgalvojumu neredzēju.
Tad kurš, galu galā, saka? Skaidrs, ka 10gadīgam daudz no jauna jāmācās un jāķer rokā, to nenoliegsi. Bet tas nav neizdarāms.