[+] [-]
Publicējis chilli Znaroks ar Kiru ir ASV ... mēģina sarunāt spēlētājus un pie reizes uzņems 2 filmas - Brat-3 un Lauķi Beverlihilzā-2
Publicējis Margeladze
Publicējis Reebok kā vienmēr - labas bildes! p.s. kāds nevarētu pateikt, kādas firmas tērpi ir Samsung premjerlīgas komandām?
Publicējis k44
Pārmaiņas Bufalo turpinās - Taks pametīs "Sabres"
Vilmaņa tiešie konkurenti, visdrīzāk, pametīs "Panthers"
Koziols kandidēs uz IIHF vecākā viceprezidenta amatu
NHL labākais aizsargs Verenskis ar vadību diskutēs par nākotni komandā
NHL nopietni apsver paplašināšanos līdz 33 komandām
"Oilers" par galveno treneri ieceļ pretrunīgi vērtēto Bebkoku
Vilmanis: "Konkrēts mērķis – nākamsezon biežāk spēlēt NHL nekā AHL"
Tralmaks par laiku Detroitā: "Viņi jau no sākuma bija pārvilkuši krustu pār mani"
Girgensons atklāj nosacījumu, pie kura nākamgad atgriezīsies pasaules čempionātā
Tralmaks: "Visus PČ punktus labprāt iemainītu pret vieniem vārtiem pret Norvēģiju"
[+] [-]
[+] [-]
Tik tas Seejeejs man ne iipashi(peedeejaa bilde):d
p.s.
kursh no mazaas Riigas speeleetaajiem gulj pie apmales, nekas nopietns jau nebija?
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Citāts:
Publicējis chilli
Znaroks ar Kiru ir ASV ... mēģina sarunāt spēlētājus un pie reizes uzņems 2 filmas - Brat-3 un Lauķi Beverlihilzā-2
Labs!
[+] [-]
[+] [-]
paldies par bildeeem
[+] [-]
Nu labi ierēcu par komentu...
[+] [-]
Citāts:
Publicējis Margeladze

nekas ļoti sāpīgs nebija?
[+] [-]
[+] [-]
p.s. kāds nevarētu pateikt, kādas firmas tērpi ir Samsung premjerlīgas komandām?
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Citāts:
Publicējis Reebok
kā vienmēr - labas bildes!
p.s. kāds nevarētu pateikt, kādas firmas tērpi ir Samsung premjerlīgas komandām?
Ja par krekliem, tad R2000, LM un Ogrei tos ražojis Krievijas Lutch
[+] [-]
Citāts:
Publicējis k44
Citāts:
Publicējis Reebok
kā vienmēr - labas bildes!
p.s. kāds nevarētu pateikt, kādas firmas tērpi ir Samsung premjerlīgas komandām?
Ja par krekliem, tad R2000, LM un Ogrei tos ražojis Krievijas Lutch
tnx