Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2986, Did:0, useCase: 3

Straume: "Mūsu mērķis bija saprast, kurš grib spēlēt, kuram deg acis"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Straume: "Mūsu mērķis bija saprast, kurš grib spēlēt, kuram deg acis"
Foto: handball.lv

Nedēļas nogalē divas pārbaudes spēles pret Lietuvas U18 izlasi aizvadīja Latvijas U18 izlase. Sestdienas spēlē izdevās pretiniekus pārspēt ar 41:33, savukārt svētdienas spēlē piedzīvots zaudējums – 21:33. Komandas galvenais treneris Arnolds Straume pauda, ka pirms tam kopā nav aizvadīti treniņi.

"Sajūtas divejādās – ļoti labas epizodes mijās ar ļoti sliktām epizodēm, man tas līdz galam nav pieņemams, noteikti ir jāsamazina tehniskās kļūdas. Tā kā pirms šīm spēlēm nebijām kopā trenējušies, mūsu mērķis bija saprast, kurš grib spēlēt, kuram deg acis, kurš grib sevi pierādīt, un pēc šīm divām spēlēm arī radās priekšstats, kuri grib vairāk. Kaut kāds atskaites punkts mums šobrīd ir," pauda Arnolds Straume.

"Nākamais solis ir turpināt trenēties, īpaši tiem spēlētājiem, kuri šobrīd ir brīvāki un nav U20 izlases kandidātu sarakstā. U18 izlasei nometne sākas 12. jūlijā, līdz šim datumam spēlētājiem ir jāturpina strādāt individuāli, jāziedo savs laiks vasarā un jāpierāda, ka viņi grib spēlēt izlasē. Ceru arī uz komandu, manu un federācijas sadarbību, lai mēs kopīgi varētu nonākt pie kopsaucēja un risinājuma, lai spēlētāji turpinātu trenēties arī vasaras periodā, kamēr daļa no komandas esam U20 izlasē. Savukārt no 12. jūlija mums lielāka uzmanība būs jāpievērš sadarbībai, taktiskajām lietām un komandas izveidei. Kopumā mums ir daudz labu spēlētāju, ir, ar ko strādāt, un tas arī ir jādara," sacīja galvenais treneris.

Izmantotie resursi:
https://handball.lv/news/arnolds-st...