Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2455, Did:0, useCase: 3

Noskaidros labākos galda hokeja spēlētājus

Mārtiņš Sīlis
Mārtiņš Sīlis

Vienā dienā ar Latvijas izlases spēli hokejā tiks noskaidroti labākie „Galda hokeja” spēlētāji Liepājā. Nākošo sestdien, 8.maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Liepājas Atklātais galda hokeja čempionāts, kurā ikvienam interesentam būs iespēja sacensties par labākā galda hokeja spēlētāja titulu Liepājā, kā arī vērtīgām balvām. Sacensību sākums pulksten 15:00.
Dalībnieku reģistrācijas sākums būs no pulksten 15.00. Dalības maksa simboliska - 1 lats. Iknedēļu sacensību/treniņu uzvarētāji turnīrā piedalās bez maksas. Ap pulksten 15:30 ir plānots sacensību sākums

Sacensības norisināsies pēc starptautiskiem galda hokeja noteikumiem (ITHF). Noteikumi nosaka, ka spēles ir jāaizvada uz STIGA spēles laukumiem, spēles ilgums ir piecas minūtes un spēles laiks netiek apturēts, ja ripa ir ārpus spēles laukuma. . Ar visu noteikumu tekstu iespējams iepazīties - galdahokejs.lv .

Sacensību dalībnieki netiks dalīti vecuma grupās, jo šī spēle ir pieejama ikvienam neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Galda hokejs tiek uzskatīts par vienu no demokrātiskākajiem sporta, atpūtas un izklaides apvienojumiem.
Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie vērtīgām balvām no SK „Liepājas Metalurgs”, „SPORTLAND”, sarunu kartes „Amigo”, „Čili Pica” un „Zepter”. Informatīvi atbalsta „Radio SWH” un liepajniekiem.lv.

Skatītājiem ieeja: bezmaksas.

Pēc Liepājas Atklātā galda hokeja čempionāta ikviens spēlētājs un skatītājs aicināts atbalstīt Latvijas hokeja izlasi pie televizora ekrāniem Liepājas Olimpiskā centra kafejnīcā „Lotte”. Spēles sākums 21:00. Skatītājus gaida patīkami pārsteigumi.