Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

FS "Metta" saņēmusi būvatļauju akadēmijas bāzes būvniecībai

Agris Suveizda

FS "Metta" saņēmusi būvatļauju akadēmijas bāzes būvniecībai
Foto: fsmetta.lv

Futbola skola “Metta” paziņojusi par būvatļaujas saņemšanu, lai varētu uzsākt futbola infrastruktūras būvniecību Rīgā.

2020. gada septembrī FS "Metta" vienojās ar teritorijas īpašnieku par ilgtermiņa nomu un apbūves tiesībām Rīgā, Sāremas ielā 1D (iepriekš Rāmuļu iela 8, Energoautomātikas stadions), ar nolūku atjaunot vēsturiski nozīmīgā stadiona slavu.

Lai nodrošinātu akadēmijas vajadzībām atbilstošus apstākļus un attīstītu kluba bāzi, 2021. gadā tika uzsākta būvprojektēšana sadarbībā ar jau klubam labi pazīstamo arhitektu biroju Substance, kas ir autors arī Elites futbola, izglītības un zinātnes centra projektam.

Projektā ir paredzēts:
• labiekārtot stadiona teritoriju un ierīkot autostāvvietas;
• atjaunot pilna izmēra (105×68 metri) futbola laukumu;
• izbūvēt piepūšamo halli (izmērs 78×63 metri, tīrais laukums 1/2 no pilna izmēra futbola laukuma);
• izbūvēt ģērbtuvju un administrācijas bloku 450 m2 platībā;
• ierīkot apjumtotas skatītāju tribīnes ar aptuveni 300 skatītāju vietām (ar iespēju paplašināt skatītāju vietu skaitu stadiona teritorijā);
• nodrošināt stadiona atbilstību Virslīgas (pavasara un rudens periodā), kā arī 1. līgas un Sieviešu futbola līgas infrastruktūras prasībām.

Izmantotie resursi:
Saņemta būvatļauja FS Metta akadēmijas bāzes...

     [+] [-]

, 2023-05-25 23:58, pirms gada
Priekš pirmās FK Metta kluba bāzes ir pa smuko - varēja vienīgi tās skatītāju vietas vairķa zem jumta izplānot! Ne 300, bet vismaz kādas 800 skatītāju vietas.
Lai izdodas realizēt iecerēto.

     [+] [-]

, 2023-05-26 00:47, pirms gada
Ambrē rakstīja: Priekš pirmās FK Metta kluba bāzes ir pa smuko - varēja vienīgi tās skatītāju vietas vairķa zem jumta izplānot! Ne 300, bet vismaz kādas 800 skatītāju vietas.
Lai izdodas realizēt iecerēto.
Tieši gribēju rakstīt. Viss skaisti, bet 300 vietas? Nē nu, ja iztirgos atkal visus, kuri taisa rezultātu šosezon (un nākamās sezonas) un atgriezīsies virslīgas apakšgalā, tad nevajadzēs tās vietas, bet nu pašlaik uz interesantākām spēlēm Hanzā jau milzu problēmas ar vietām skatītājiem.

     [+] [-]

, 2023-05-26 10:05, pirms gada
Līšana Ļašenkko pēcpusē sāk atmaksāties.