Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Jaunpienācēja "Auda" skaidro spēlēšanu Latvijas izlases kreklos

Agris Suveizda

Jaunpienācēja "Auda" skaidro spēlēšanu Latvijas izlases kreklos
Tomislavs Štrkaļs atzīmē vārtu guvumu. Foto: Kristians PutniņšFK Auda

Latvijas futbola klubs "Auda" augstākajā līgā pēc 18 gadu prombūtnes atgriezās ar uzvaru pār savu principiālāko sāncensi "Mettu" (1:0), taču neiztika arī bez negatīva kurioza – spēli nācās aizvadīs Latvijas izlases karmīnsarkanajos kreklos.

"Audas" paziņojums par notikušo: "Pirmkārt, jā, mums ir divi spēļu formu komplekti. Mājas forma: zaļi krekli ar vertikālām melnām svītrām, melniem šortiem un zaļām getrām. Savukārt izbraukuma forma ir balta ar vertikālām melnām svītrām, baltiem šortiem un baltām getrām. Jā, abi komplekti bija pieejami šodienas spēlei.

Trīs dienas pirms spēles sākuma vienojāmies gan ar mājinieku komandas menedžeri, gan ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) Tiesnešu nodaļu, ka pretinieks vilks zaļibaltās formas, savukārt mēs pielāgosimies ar baltimelno komplektu. Mūs brīdināja, ka galavārds piederēs spēles galvenajam tiesnesim (kuru klubi uzzina tikai neilgi pirms spēles sākuma).

Spēles dienā galvenajam tiesnesim Andrim Treimanim tomēr iepriekšminētais formu salikums nebija pa prātam. Un burtiski uz līdzenas vietas mums, kā viesiem, nācās meklēt risinājumu. Un ir tikai likumsakarīgi, ka meklējām palīdzību pie LFF.

Mēs sapratām, ka situācija nav patīkama nevienam, taču nevēlējāmies pievilt Virslīgas organizatorus un līdzjutējus, tāpēc uzskatījām par savu pienākumu likt turnīra prestižu augstāk par savu godu un aizvadīt spēli ne savos spēļu kreklos.

Mēs vēlamies atvainoties visiem futbola un īpaši saviem līdzjutējiem, kā arī izteikt pateicību "Optibet" Virslīgai, Latvijas Futbola federācijai, tiesnešu brigādei un, protams, pretiniekiem, kuri nelika šķēršļus, lai spēle varētu notikt. Fair Play visiem!

Meklējot trešo spēļu formu komplektu,
futbola klubs "Auda"."

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/fkauda/status/1...

  -1 [+] [-]

, 2022-03-14 06:24, pirms 5 mēnešiem
Freimanis burta kalps apkaunoja virsligas prestizu!!!!!Audai nakamreiz spele pret Metta japanem lidzi vecie formas komplekti(melnzali)

  +1 [+] [-]

, 2022-03-14 07:24, pirms 5 mēnešiem
nejega rakstīja: Freimanis burta kalps apkaunoja virsligas prestizu!!!!!Audai nakamreiz spele pret Metta japanem lidzi vecie formas komplekti(melnzali)
Tiesnesim spēle ir jātiesā un ja ir tāds krāsu salikums,kas to traucē darīt,tad viņam ir visas tiesības pieprasīt nomainīt formu.Visi izgāja normāli no situācijas,ka nesaprotu,kāpēc no tā taisīt baigo ažiotāžu?Vienīgā neskaidrība ir ar Audas spēletāju patstāvīgiem nummuriem.Cik saprotu,šie nebija viņu īstie nummuri.

     [+] [-]

, 2022-03-14 07:43, pirms 5 mēnešiem
alguns rakstīja: Tiesnesim spēle ir jātiesā un ja ir tāds krāsu salikums,kas to traucē darīt,tad viņam ir visas tiesības pieprasīt nomainīt formu.Visi izgāja normāli no situācijas,ka nesaprotu,kāpēc no tā taisīt baigo ažiotāžu?Vienīgā neskaidrība ir ar Audas spēletāju patstāvīgiem nummuriem.Cik saprotu,šie nebija viņu īstie nummuri.
Precīzi ,nav jāmeklē problēma ,kur tās nav!

     [+] [-]

, 2022-03-14 08:34, pirms 5 mēnešiem
alguns rakstīja: Tiesnesim spēle ir jātiesā un ja ir tāds krāsu salikums,kas to traucē darīt,tad viņam ir visas tiesības pieprasīt nomainīt formu.Visi izgāja normāli no situācijas,ka nesaprotu,kāpēc no tā taisīt baigo ažiotāžu?Vienīgā neskaidrība ir ar Audas spēletāju patstāvīgiem nummuriem.Cik saprotu,šie nebija viņu īstie nummuri.
Ja tienesim ir problēmas ar redzi, varbūt ir jāapsver viņa tiesāšanas spējas. Kā arī krāsu salikums bija jau zināms 3 dienas iepriekš un tad jau varēja Treimaņa kungs izteikt savu nepatiku, savādāk pēc sabotāžas vai nekompetences izskatās .

  +1 [+] [-]

, 2022-03-14 10:03, pirms 5 mēnešiem
alguns rakstīja: Vienīgā neskaidrība ir ar Audas spēletāju patstāvīgiem nummuriem.Cik saprotu,šie nebija viņu īstie nummuri.
Nebija gan, jā. Uz iesildīšanās tērpiem bija citi. (Piemēram Stolnikam sezonā būs #20, bet spēlēja ar #4) Šoreiz Latvijas kreklus vilka mugurā tādus kādi nu attiecīgi kuram derēja. Korotkovam viss kārtībā, jo tika paša U21 izlases krekls.

     [+] [-]

, 2022-03-14 10:45, pirms 5 mēnešiem
Zombijs rakstīja: Ja tienesim ir problēmas ar redzi, varbūt ir jāapsver viņa tiesāšanas spējas. Kā arī krāsu salikums bija jau zināms 3 dienas iepriekš un tad jau varēja Treimaņa kungs izteikt savu nepatiku, savādāk pēc sabotāžas vai nekompetences izskatās .
Par viņa tiesāšanas spējām lemj LFF un FIFA.Domāju,ka viņi to spēj novērtēt labāk par mums dīvāna ekspertiem

     [+] [-]

, 2022-03-14 19:17, pirms 5 mēnešiem
Klauni