Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Solovjovam konflikts ar treneri un nākotne "Audā" neskaidra

Rolands Eliņš

Solovjovam konflikts ar treneri un nākotne "Audā" neskaidra
Aleksandrs Solovjovs. Foto: Kristiāns Putniņš/Virslīga

Latvijas futbolists Aleksandrs Solovjovs varētu nepalikt "Audas" sastāvā, jo viņam ir nesaskaņas ar komandas galveno treneri Tomislavu Stipiču, liecina portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija.

Aleksandrs Solovjovs ir "Audas" aizsardzības līnijas pieredzējušākais spēlētājs. Viņš komandas sastāvā šosezon aizvadījis deviņas spēles un izcēlās ar vārtu guvumu aprīļa beigas pret "Spartaku", kad nāca laukumā uz maiņu, taču iepriekšējā "Audas" spēlē nebija nemaz iekļauts mača pieteikumā.

Kā noskaidroja Sportacentrs.com, Solovjovam spēlēt liedza nevis trauma vai kas tamlīdzīgs, bet nesaskaņas ar komandas galveno treneri horvātu Tomislavu Stipiču. Solovjovs nepiedalījās komandas iepriekšējos treniņos, kuros joprojām nav atgriezies, un pastāv iespēja, ka viņš šīs komandas sastāvā vairs nespēlēs.

"Audas" komandā gan tiek uzturēta cerība, ka konfliktu izdosies nogludināt un Solovjovs atgriezīsies sastāvā. Uz Sportacentrs.com aicinājumu komentēt situāciju, "Audas" komandā to konkrēti par konfliktu nenosauca, taču atzina, ka "spēlētājam un trenerim esot radušies atšķirīgi uzskati par futbolu un viņa lomu laukumā".

Solovjovs iepriekšējā sezonā pārstāvēja "Spartaku" un RFS, kurā pirms tam spēlēja kopš 2017. gada. Solovjovs arī spēlējis Latvijas izlasē.

"Auda" ir Virslīgas jaunpienācēja, taču līgā sevi pieteikusi ar spēcīgu sastāvu un šobrīd ieņem piekto vietu līgā, tikai par punktu atpaliekot no "Riga". Nākamā spēle "Audai" būs pēc divām dienām pret "Tukums/Telms" komandu.