Piedāvājam foto apskatu no 22.02.2008. Ogrē notikušo LR 61. skolēnu spartakiādes finālsacensību frisbijā spēles par 1.vietu starp Ventspils 4. vidusskolas un Venstpils 5. vidusskolas komandām, kurā ar 9:5 uzvarēja 4. vidusskolas izlase.
Foto: marroz,
ogresvestis.lv
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Komentārs par 25. attēlu
Pāris reizes esmu spēlējis frīsbiju, un tas palicis atmiņā ar ātrumu, dinamiku un... palielu skriešanu - tāpēc īsti nav jausmas, kā šo spēli var iespīlēt sporta zālē (telpās), un vai tur saglabājas manis minētās īpašības šai spēlei.[+] [-]
Komentārs par 21. attēlu
es redzu sevi[+] [-]
Komentārs par 21. attēlu
vo vo es arii tevi redzu![+] [-]
Komentārs par 25. attēlu
Zaalees ir lielaaks aatrums..!