Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

Salaspilī notiek Baltijas čempionu kausa izcīņa frisbijā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Salaspilī notiek Baltijas čempionu kausa izcīņa frisbijā
Publicitātes foto

1. un 2. aprīlī Salaspils sporta namā norisināsies Baltijas Frisbija čempionu kausa izcīņas turnīrs telpās, kurā sacentīsies labākās Baltijas vīriešu un sieviešu komandas. Latviju Vīriešu divīzijā pārstāvēs "Salaspils WT" un Rīgas "Hardcore Ultimate", bet Sieviešu divīzijā – "Valmiera" un Ogres "Moments". Visas spēles būs iespējams vērot interneta tiešraidē.

Baltijas Frisbija čempionu kausa izcīņas turnīrs telpās jau trešo gadu norisināsies Salaspils sporta namā, kur tiksies kopumā astoņas komandas, lai noskaidrotu Baltijas čempionus. Katrā no divīzijām Latviju pārstāvēs divas komandas, bet Lietuvu un Igauniju pa vienai. Vīriešu konkurencē startēs "Salaspils WT", Rīgas "Hardcore Ultimate", Viļņas "Vorai" un Igaunijas apvienotā komanda "RandomEST". Sieviešu divīzijā par čempionu kausu cīnīsies "Valmiera", Ogres "Moments", Viļņas "Drop That Smile" un Tallinas "Lynx".

Sestdien katra komanda aizvadīs savstarpējās apļa spēles, lai noskaidrotu divas spēcīgākās komandas, kas svētdien cīnīsies par čempionu titulu. Atlikušās komandas cīnīsies par bronzas godalgām. Pilnīgi visas turnīra spēles tiks translētas tiešraidē. Vairāk informācijas par tiešraidēm pieejama turnīra facebook lapā.

Turnīrs kopumā norisināsies jau trešo gadu, un līdz šim pie panākumiem bija izdevies tikt vienīgi Salaspils Frisbija kluba komandām – "Salaspils WT" vīriešu konkurencē, bet "Salaspils FK" sievietēm. "Salaspils FK" šogad nolēma nestartēt Latvijas Frisbija līgā un Latvijas frisbija čempionātā telpās, tādējādi komanda nevarēja būt starp divām labākajām komandām Latvijā, kas arī iegūst tiesības startēt Baltijas Frisbija čempionu kausā telpās.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |